reklama
 
 

Po Black Widow se vydá Johanssonová do akce u Bessona

29. 4. 2013 7:43
Black Widow získala další akční roli

Praha - Scarlett Johanssonová si zahraje další roli hrdinky s nestandardními schopnostmi. Osmadvacetiletá herečka totiž ztvární hlavní postavu v plánovaném sci-fi snímku Lucy režiséra Luca Bessona. Johanssonová se ve filmu stane dívkou, která získá super schopnosti poté, co byla donucena pracovat jako pašeračka drog.

To, že akční charaktery ji sedí, přitom herečka už předvedla díky postavě Natashi "Black Widow" Romanovové v Iron Manovi 2 a Avengers. Rusovlasé Rusce se ostatně Johannsonová věnuje i v současnosti, neboť natáčí další marvelovský film Captain America: Winter Soldier, který má premiéru příští jaro.

Spolupráce s Bessonem může být pro Johannsonovou dalším úspěšným zářezem v kariéře i proto, že francouzský režisér v minulosti prokázal talent pro akci i sci-fi a má na kontě hned tři kultovní filmy - Brutální Nikitu, Leona a Pátý element. Filmařskou pověst mu pošramotil až propadák Johanka z Arku roku 1999. Po roce 2000 na sebe Besson upozornil především jako režisér filmů pro děti o Arthurovi a Minimojích a psaním scénářů - například k filmům 96 hodin i pokračování 96 hodin: Odplata nebo Útěk z MS - 1. Jeho zatím posledním režisérským počinem je životopisný snímek The Lady z roku 2011, v září pak má mít premiéru film Malavita o bývalém mafiánovi, který se v rámci programu na ochranu svědků skrývá ve Francii.

 

autor: Kultura | 29. 4. 2013 7:43

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama