Nový trailer Totall Recall nadchne milovníky drsné akce

Kultura Kultura
28. 6. 2012 17:45
Pusťte si druhý trailer k remaku sci-fi Total Recall
Foto: Aktuálně.cz

Praha - Studio Sony právě zveřejnilo druhý trailer k chystanému sc-fi filmu Total Recall podle povídky Phillipa K. Dicka. Jedná se remake slavného stejnojmenného snímku z roku 1990. Ten natočil Paul Verhoeven (RoboCop, Základní instinkt) a do hlavní role obsadil Arnolda Schwarzeneggera.

Nový Total Recall režíruje Len Wiseman (Underworld, Smrtonosná past 4.0) a do českých kin dorazí 16. srpna a dělníka Quaida si zahraje Colin Farrell (V Bruggách, Ondine, Útěk ze Sibiře), jeho manželku Kate Beckinsale (Underworld, Van Helsing). Quaid je kvůli implantovaným vzpomínkám společností Rekall náhle na útěku před policí, kterou řídí Cohaagen (Bryan Cranston z Perníkového táty). Spojí se proto s povstaleckou bojovnicí Melinou (Jessica Biel), aby nalezli hlavu ilegálního odboje Hausera (Bill Nighy) a zastavili Cohaagena.

Druhý trailer dává více prostoru vedlejším rolím. Nabízí také několik hlášek a ponurou atmosféru světa zasazeného do roku 2084, kdy byla Země zničena válkou a existují jen dvě velmoci, které bojují o nadvládu. Vizuální efekty vypadají velmi propracovaně. Trailer je plný drsné akce nejen v létajících autech, ale i v obýváku, kde si Quaid nemůže být jistý ani svou manželkou.
 

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

před 52 minutami

V Barmě při teroristických útocích zemřelo 63 lidí, uvedl mluvčí junty

V Barmě při několika teroristických útocích opozice v poslední době zemřelo 63 lidí, uvedl mluvčí barmské vojenské junty Zo Min Tchun. Armáda se chopila moci 1. února a bývalou vůdkyni Do Aun Schan Su Ťij vězní. Po celé zemi se již několik měsíců proti juntě konají protesty, při kterých zemřely stovky lidí, v poslední době přibyly také sabotáže, uvádí agentura Reuters.

"Teroristé dávají bomby na veřejná místa a lidé jsou zranění," prohlásil mluvčí Zo Min Tchun, který během tiskové konference apeloval na veřejnost, aby juntě předala informace o útočnících. Ve městě Mindat v Čjinském státě, kde ve středu a ve čtvrtek asi 150 lidí vyzbrojených po domácku vyrobenými zbraněmi zaútočilo na policejní stanici a banku, junta vyhlásila stanné právo. Vláda označila vzbouřence za "ozbrojené teroristy".

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Vzedmutá Vltava zastavila provoz všech pražských přívozů

V Praze je do odvolání přerušen provoz všech sedmi vltavských přívozů. Důvodem je zvýšená hladina řeky po předchozích deštích. V pražské Chuchli dnes ráno Vltava dosahovala prvního, tedy nejnižšího stupně povodňové aktivity. Vyplývá to z údajů na webu Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) a společnosti Ropid, která organizuje dopravu v hlavním městě a středních Čechách. V pátek vydané varování meteorologů před zvýšenou hladinou řek v jižních Čechách a částech Plzeňského a Středočeského kraje platí do dnešního poledne.

Kvůli vysoké vodě byl provoz pražských přívozů omezen už v pátek. Nejezdily tři z nich. Kvůli varování meteorologů před zvýšenou hladinou řek nechal pražský magistrát na Kampě preventivně uzavřít protipovodňová vrata na Čertovce a v pátek večer také vltavské náplavky.

Zdroj: ČTK
Další zprávy