Nahá Venuše Gaga pózovala pro Artpop "kýčaři" Koonsovi

Kultura Kultura
8. 10. 2013 18:23
Slavný výtvarník vytvořil obal pro novou desku Lady Gaga
Foto: Aktuálně.cz

Praha - Lady Gaga zveřejnila obal očekávaného alba Artpop. Vytvořil jej slavný americký výtvarník Jeff Koons, který zpěvačku také nahou ztvárnil jako sochu. Ta bude vystavena 10. listopadu na party k uvedení alba.

"Jeffova práce na albu Artpop je splněný sen a velmi emocionální zážitek. Jeff mi dal obrovský dar, a jsme nadšeni, že se s vámi můžeme podělit," řekla Lady Gaga.

Lady Gaga je známá obrovským množstvím fanoušků na sociálních médiích. V úterý od 13:00 oslovuje své fanoušky na Twitteru i Facebooku, aby jí pomocí hashtagu #iHeartARTPOP poslali své reakce na vycházející album.

Části obalu se také postupně objevují na billboardech firmy Clear Channel Outdoor po celém světě.

Artpop vyjde 11. listopadu a zpěvačka poprvé všechny skladby představí 24. října v kultovním berlínském klubu Halle am Berghain. Sedm nových skladeb už zazpívala při svém koncertním návratu 1. září na festivalu iTunes v Londýně.

Díla legendárního popartisty a "kýčaře" Jeffa Koonse jsou jedny z nejdražších na světě. O status vůbec nejdražšího žijícího umělce se přetahuje s Britem Damienem Hirstem.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

před 11 minutami

V Brazílii spadl obytný dům. Nejméně dva lidé jsou mrtví a deset je nezvěstných

Sedmipodlažní obytný dům se dnes náhle zřítil ve městě Fortaleza na severovýchodě Brazílie. Hasiči a záchranáři z trosek zatím vyprostili dva mrtvé a osm zraněných, kteří byli převezeni do nemocnice. Tragická bilance ale může být vážnější, protože pod rozvalinami jsou ještě minimálně další dva živí lidé a deset osob se pohřešuje, informovala brazilská média. Podle svědků několik osob stihlo z budovy vyběhnout a mezi zraněnými je i pár lidí, kteří šli kolem. Příčiny kolapsu domu dosud nejsou jasné.

Zdroj: ČTK
Další zprávy