Mocný vládce Oz se vrátí, ale bez "hračičky" Raimiho

Kultura Kultura
13. 3. 2013 13:29
Vrátí se herci z prvního dílu, ale režisér ne
James Franco a Mila Kunis
James Franco a Mila Kunis | Foto: Falcon

Praha - Dobrodružná fantasy Mocný vládce Oz vydělala v severoamerických kinech 79 milionů dolarů za první víkend. Studio Disney tedy plánuje pokračování, zatím však bez Sama Raimiho (Stáhni mě do pekla, Spider-Man 3), který režíroval první díl.

Čtěte také
Recenze: Země za duhou vybledla, i když hýří barvami

"Neplánoval jsem točit pokračování. Nechal jsem některé zápletky otevřené pro dalšího režiséra, který by chtěl film natočit. Snažil jsem se ovšem vytvořit ucelený závěr, aby bylo publikum spokojené, ale také jsem nechal Evanoru a Theodoru uprchnout. Příběh mě zaujal, ale nemyslím si, že by dvojka měla ještě něco, čím by mě mohla upoutat," řekl Raimi Režisér serveru Bleeding Cool.

Mila Kunis, která ve filmu ztvárnila čarodějku Theodoru, potvrdila, že všichni herci už podepsali smlouvy. Nespecifikovala, o koho jde, ale pravděpodobně se jedná o hlavní postavy, které hráli James Franco (Oz), Rachel Weisz (Evanora) a Michelle Williams (Glinda).

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

Aktualizováno před 19 minutami

Po střelbě v Liberci zemřela žena a také muž převezený do nemocnice

Po sobotní střelbě v Liberci podlehla žena na místě zraněním, muže lékaři resuscitovali a přepravili s těžkým zraněním do nemocnice, řekl mluvčí zdravotnické záchranné služby Michael Georgiev. Případ si převzali krajští kriminalisté. Televize CNN Prima News uvedla, že zemřel i zraněný muž.

"Mohu potvrdit, že na místě byly dvě osoby. Žena byla několik desítek minut resuscitovaná, ale resuscitace byla bohužel neúspěšná, utrpěla zranění neslučitelná se životem," uvedl Georgiev. "Druhým pacientem byl muž, který byl také několik desítek minut resuscitován, tato resuscitace byla úspěšná a pacient byl transportován do liberecké nemocnice na traumacentrum," řekl mluvčí záchranky. Podle Primy muž zemřel po převozu do nemocnice.

Událost se stala v Rudolfovské ulici v sobotu odpoledne. Policie informovala o zásahu s tím, že nebezpečí osobám v okolí nehrozí. Kriminalisté příčiny a okolnosti střelby na místě vyšetřují.

Zdroj: ČTK
Další zprávy