reklama
 
 

Jessica Alba ukáže v Sin City 2 víc než minule

29. 1. 2013 17:24
Fanoušci se podle slov herečky můžou těšit

Praha - Jessica Alba nedávno potěšila fanoušky, když potvrdila svou účast v Sin City 2 A Dame to Kill For. Nyní to ještě vylepšila. Nejenže se ve dlouho očekávané dvojce, opět režírované Robertem Rodriguezem, objeví, ale také v ní zatančí víc než minule.

Alba představuje v Rodriguezově Sin City postavu sexy Nancy Callahanové, exotické tanečnice, jejíž výstupy byly jedním ze symbolů prvního dílu. V tom druhém to bude zřejmě podobné.

„Musela jsem se naučit spoustu tanečních sekvencí pro tuto roli," uvedla Alba a dodala, že fanoušci se mají opravdu na co těšit. „Budu teď tančit mnohem víc. Bylo to trochu bláznivé a velmi, velmi obtížné, ve filmu uvidíte proč," dodala herečka.

Alba podle svých slov trénovala více než tři měsíce. Dlouho očekávaná dvojka Sin City: A Dame to Kill For přijde do kin v říjnu letošního roku, osm let po úspěšném Sin City: Město hříchu. Kromě Alby se ze starých známých objeví také Mickey Rourke, Rosario Dawson nebo Bruce Willis, novou tváří pak bude například Joseph Gordon Lewitt v roli gamblera Johnnyho.

Zajímavostí přitom je, že autor komiksové předlohy Frank Miller napsal postavu Johnnyho pro Johnnyho Deppa, po kterém ji také pojmenoval.

autor: Kultura | 29. 1. 2013 17:24

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama