Jessica Alba ukáže v Sin City 2 víc než minule

Kultura Kultura
29. 1. 2013 17:24
Fanoušci se podle slov herečky můžou těšit
Jessica Alba v Sin City
Jessica Alba v Sin City | Foto: Aktuálně.cz

Praha - Jessica Alba nedávno potěšila fanoušky, když potvrdila svou účast v Sin City 2 A Dame to Kill For. Nyní to ještě vylepšila. Nejenže se ve dlouho očekávané dvojce, opět režírované Robertem Rodriguezem, objeví, ale také v ní zatančí víc než minule.

Alba představuje v Rodriguezově Sin City postavu sexy Nancy Callahanové, exotické tanečnice, jejíž výstupy byly jedním ze symbolů prvního dílu. V tom druhém to bude zřejmě podobné.

„Musela jsem se naučit spoustu tanečních sekvencí pro tuto roli," uvedla Alba a dodala, že fanoušci se mají opravdu na co těšit. „Budu teď tančit mnohem víc. Bylo to trochu bláznivé a velmi, velmi obtížné, ve filmu uvidíte proč," dodala herečka.

Alba podle svých slov trénovala více než tři měsíce. Dlouho očekávaná dvojka Sin City: A Dame to Kill For přijde do kin v říjnu letošního roku, osm let po úspěšném Sin City: Město hříchu. Kromě Alby se ze starých známých objeví také Mickey Rourke, Rosario Dawson nebo Bruce Willis, novou tváří pak bude například Joseph Gordon Lewitt v roli gamblera Johnnyho.

Zajímavostí přitom je, že autor komiksové předlohy Frank Miller napsal postavu Johnnyho pro Johnnyho Deppa, po kterém ji také pojmenoval.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 20 minutami

Lidstvo musí dospět a dělat víc pro ochranu klimatu, řekl Johnson v OSN. Svět se podle něj blíží k bodu zlomu

Britský premiér Boris Johnson v projevu na zasedání Valného shromáždění OSN v New Yorku vyzval lidstvo, aby dospělo a bojovalo proti klimatickým změnám. Podle Johnsona se svět blíží k bodu zlomu a státy musí konečné převzít odpovědnost za ničení planety.

"Máme úžasnou moc věci změnit, měnit věci k lepšímu a úžasnou schopnost zachránit se," uvedl Johnson v projevu ke světovým lídrům před nadcházející klimatickou konferencí v Glasgow, která začne 31. října.

Listopadová klimatická konference OSN (COP26) si klade za cíl vyvolat mnohem ambicióznější globální opatření na ochranu klimatu a peníze na jejich zaplacení. Podle klimatologů i dalších odborníků bude nejspíš poslední šancí, jak zmírnit předpokládané katastrofální dopady globálního oteplování.

"Musíme ukázat, že jsme schopni se učit a dospívat a nakonec převzít odpovědnost za destrukci, kterou způsobujeme, nejen na naší planetě, ale i sobě samým. Je načase, aby lidstvo dospělo," řekl Johnson. Lidstvo zároveň přirovnal k 16letému člověku. "Dostali jsme se do toho osudového věku, kdy zhruba umíme řídit a víme, jak odemknout skříňku s alkoholem a věnovat se všem druhům aktivit, které jsou nejen potenciálně trapné, ale také mohou pro nás i pro ostatní představovat konečnou," podotkl.

Zdroj: ČTK
před 40 minutami

Demokraté a republikáni oznámili krach jednání o policejní reformě

Rozhovory demokratů a republikánů v americkém Kongresu o podobě policejní reformy skončily neúspěchem. Podle agentury AP to oznámili hlavní vyjednavači obou stran. Jednání započatá v návaznosti na loňský smrtící zákrok policisty proti Afroameričanovi Georgi Floydovi se nepodařilo přivést k průlomu posledních několik měsíců.

Zdroj: ČTK
Další zprávy