Kdo vyhrál lístky na křest Vypsané fixy?

gra
5. 12. 2007 13:53
Kdo získá volňásky na pražský koncert?
Foto: Ondřej Pýcha, Sony BMG

Praha - V soutěži jsme se vás ptali na toto:  Jak se jmenuje poslední CD kapely, na název debutového CD a jak se jmenuje první píseň na posledním albu?

Odpověděli jste správně? Poslední album kapela pojmenovala Fenomén, debut nesl název Brutálně všechno a první song se jmenuje Ruzyně.

Lístky na křest získali: Pavel Soušek, Helena Bednářová,  Simona Mihulová, Lenka Grundmanova, Jakub Mareš, Daniela Kahounová, Tomáš Kupka, Lucie Nogová, Dominika Levá, Hana Dobravská 

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Počítačovou síť radnice Prahy 3 napadl virus, úřad bude uzavřený

Počítačovou síť radnice Prahy 3 napadl virus. Lidé se tak nemohli s úřadem elektronicky spojit. Technici městské části stále pracují na nápravě, radnice bude kvůli tomu bude ve středu uzavřena. Vyplývá to z informací na facebooku Prahy 3, na které upozornil server Computerworld. Radnice vyzvala občany, aby místo e-mailů zatím raději s úřadem komunikovali po telefonu.

před 3 hodinami

Hokejista Edmontonu je kvůli krvácení do mozku v kómatu

Hokejista Edmontonu Colby Cave skončil kvůli krvácení do mozku na jednotce intenzivní péče. Lékaři v nemocnici v Torontu museli pětadvacetiletého útočníka uvést do umělého spánku. Informovali o tom zástupci klubu na sociálních sítích.

Před přerušením sezony odehrál Cave v NHL jedenáct zápasů za Oilers, na farmě v AHL nastoupil ke 44 duelům. Celkem má v NHL v dresu Bostonu, který ho v roce 2015 angažoval jako nedraftovaného hráče, a Edmontonu na kontě 67 utkání. Do statistik si zapsal devět bodů za čtyři góly a pět asistencí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy