reklama
 
 

V pražském bistru dělají jeden z nejlepších burgerů v Evropě. Chválí ho i Američané

20. 2. 2019 18:00
V Praze můžete ochutnat jeden z nejlepších burgerů v Evropě. Cestovatelský web Big 7 Travel nedávno zveřejnil průzkum, ze kterého vyplynulo, že vinohradské bistro Dish je třetí nejlepší burgrárnou v Evropské unii.

"Melou si své vlastní maso a dávají přednost jednoduchým kombinacím, postaveným na kvalitních ingrediencích," chválí si autoři článku na webu Big 7 Travel vinohradský podnik. 

Mezi padesátkou oceněných restaurací se zaměřením na tradičně americké jídlo se umístily také podniky v Londýně, Budapešti, Berlíně, Dublinu či Bratislavě. 

Hodnotilo se podle několika kritérií: podniky musely sídlit v zemích Evropské unie, hlasovali o nich experti vybraní webem a lidé na sociálních sítích. V potaz ale přišly také recenze. A právě podle nich si lidé pražské bistro v Římské ulici pochvalují. 

"Vynikající výběr burgerů i servis," napsal na TripAdvisoru jeden britský pár z Halifaxu.

Stejný názor má i americký turista z Chicaga: "Když cestuji, většinou si burgery nedávám, protože se tak ochuzuji o lokální delikatesy. Ale Dish se zkrátka musí mezi pražské delikatesy počítat. Četl jsem o něm recenze na několika místech," napsal. 

Vedení podniku si ocenění a doporučení váží. Pokud zvažujete, že do Dishe zavítáte, abyste zjistili, co na jejich burgeru je, doporučujeme rezervaci. Ceny začínají na 209 korunách za porci. 

Video: Podívejte se na tři nejlepší burgrárny v Praze

Kam se na burgera budete zaručeně vracet? Víme o třech místech | Video: Zdeněk Bašus |  03:43

autor: mdan | 20. 2. 2019 18:00

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama