Chystáte se na dovolenou do Vysokých Tater? Projděte si letního průvodce Aktuálně.cz

Magdaléna Daňková Denis Chripák Magdaléna Daňková, Denis Chripák
4. 7. 2018 8:45
Slovenské hory mají co nabídnout v každém ročním období. Letní sezona začíná v půlce června a končí s posledním říjnovým dnem. Vybrali jsme pro vás třináctku zajímavých tras, nahlédli do nejlepšího hotelu na Slovensku i zjistili, na co je třeba před cestou do Vysokých Tater myslet.

Tipy na výlety

Fotogenická místa

Nejlepší atrakce

Méně než sedm hodin trvá cesta vlakem ze středu České republiky do srdce horského masivu Vysokých Tater. Češi patří hned po Slovácích a Polácích mezi nejčastější návštěvníky nejmenších velehor Evropy. Nejvíce lidí přitom přijíždí právě v létě. V rámci letního cestovatelského speciálu jsme pro vás připravili průvodce s tipy, kam vyrazit na túru, které atrakce patří mezi nejlepší, a přidali jsme užitečné rady od slovenského průvodce.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden dnes získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech AFL-CIO. Centrála navíc slíbila, že se zasadí o to, aby současný prezident Donald Trump nebyl znovu zvolen do funkce v listopadových volbách, napsala agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy