Mimořádná zpráva

Vysoké Tatry jsou pro každého. Projděte si nejzajímavější trasy ve slovenských horách

Magdaléna Daňková Denis Chripák Magdaléna Daňková, Denis Chripák
3. 7. 2018 16:28
Máte raději hory než moře? Vydejte se s námi do Vysokých Tater. Vybrali jsme pro vás třináctku tras ve Vysokých Tatrách, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi, cyklisty, adrenalinové nadšence i milovníky pěkných fotek. Nezapomněli jsme ani na gurmány a milovníky netradičních zážitků.
  • Zobrazit vše
  • Adrenalin
  • Cyklo
  • Fotoprocházky
  • Rodiny s dětmi
  • Atrakce
  • Gastro zastávky
  • Štíty

načítám grafiku

 

Právě se děje

před 8 minutami

Šlégr je dál koučem Litvínova, jeho rezignaci vedení nepřijalo

Jiří Šlégr zůstává koučem hokejistů Litvínova. Olympijský vítěz z Nagana, který je zároveň šéfem klubu, dnes nabídl rezignaci na trenérskou funkci, ale představenstvo ji nepřijalo. Realizačnímu týmu doporučilo provést změny v kádru.

Litvínovu se nedaří od začátku extraligy a dosud vyhrál jen tři zápasy. Po dvanácti kolech má pouze jedenáct bodů a je předposlední.

Po nedělní porážce 3:4 s Olomoucí, která byla pro klub třetím nezdarem za sebou, vedení Litvínova oznámilo, že jedná o změně na postu hlavního trenéra. Mezi kandidáty na nového kouče byl podle Šlégrova vyjádření v médiích i litvínovský odchovanec Vladimír Růžička, bývalý kouč národního mužstva a Šlégrův spoluhráč ze zlatého naganského týmu.

Nakonec zůstává na střídačce Šlégr. Bývalý vynikající obránce převzal tým v závěru minulé sezony místo odvolaného Milana Razýma.

před 29 minutami

Prováděcí zákon k brexitové dohodě prošel první zkouškou, poslanci ale odmítli projednávací plán

Britští poslanci posunuli prováděcí zákon k brexitové dohodě do další fáze legislativního procesu. Návrh prošel první zkouškou v dolní komoře britského parlamentu, když jej po druhém čtení podpořilo 329 zákonodárců, zatímco proti bylo jen 299. Britská média úvodní vítězství vlády očekávala. Poslanci ale později odmítli plán projednávání prováděcího zákona k brexitové dohodě. Vadí jim, že jim vláda na schvalování zákona vyhradila jen tři dny.

Zdroj: ČTK
Další zprávy