reklama
 
 

Komička Amy Schumerová nazvala Trumpa oranžovým monstrem, 200 lidí odešlo na protest z její show

18. 10. 2016
Newyorská herečka, scenáristka a komička způsobila poprask na své show na Floridě, kterou sledovalo přímo v sále přes 8500 lidí. Republikánského kandidáta na amerického prezidenta označila za sexuálně obtěžující monstrum. „Komici vždycky dělali srandu a říkali pravdu. Jsem pyšná, že můžu v této tradici pokračovat,“ reagovala na své vystoupení, ze kterého na protest odešlo 200 lidí.

Nesouhlasné pískání a odchod z show. Takové byly reakce zhruba dvou stovek lidí, kterým se nelíbilo, že pětatřicetiletá scenáristka, herečka a komička Amy Schumerová nazvala během svého vystoupení na Floridě Donalda Trumpa „oranžovým a sexuálně obtěžujícím monstrem“. Píše o tom web deníku The Guardian.

Komička je hlasitou podporovatelkou demokratické kandidátky Hillary Clintonové a na svých vyprodaných show, se kterými jezdí po Spojených státech, často vystupuje na její obhajobu. 

Jinak tomu nebylo ani v Tampa Bay na Floridě, kde dokonce vyzvala zastánce politiky Donalda Trumpa, aby přišel na pódium a své názory před ní obhájil. Muž své rozhodnutí volit republikána odůvodnil tím, že se mu zkrátka nelíbí politika Clintonové.

„A to vás netrápí, jak je Trump impulsivní a že nám způsobí tolik problémů, že se z nich nikdy nevyhrabeme?“ zeptala se Schumerová muže.

Na následné pískání z publika zareagovala slovy: „Jo, jsme na Floridě, je jasné, že budete pískat. Chápu, že jste se sem přišli hlavně zasmát, ale můžete si vybrat, jak budete žít. Je to fakt důležitý. A jen abyste věděli, jestli odteď budete křičet, budete vyhozeni,“ dodala na vysvětlenou komička.

Schumerová, rodačka z New Yorku, nepatří na Floridě mezi nejoblíbenější celebrity. Ve své nedávno vydané knize The Girl with the Lower Back Tattoo označila její obyvatele za příšerné lidi, kteří nikdy nepřečetli jedinou knihu.

„Ráda bych poděkovala 8400 lidem, kteří zůstali. Užili jsme si to. Komici vždycky dělali srandu a říkali pravdu. Jsem pyšná, že můžu v této tradici pokračovat,“ řekla později v reakci na své vystoupení na Floridě.

Amy Schumerová patří ve Spojených státech mezi nejpopulárnější komičky, loni napsala scénář ke komedii Vykolejená, ve které si zahrála i hlavní roli.

Pokud se stane Hillary Clintonová prezidentkou USA, dva týdny mezi 26. zářím a 9. říjnem se stanou obdobím, které bude zpětně hodnocené jako zlomové. | Video: Pavel Tomášek |  04:57

autor: Magazín | 18. 10. 2016

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  Komerční sdělení
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama