Kanyeho Westa propustili z nemocnice, pracovat chtěl i na lůžku. Musí polevit, tvrdí jeho okolí

pv
1. 12. 2016 11:30
Americký raper Kanye West byl ve středu propuštěn z nemocnice, kam byl přijat na začátku minulého týdne kvůli pracovnímu vyčerpání. “Kanye je doma s manželkou Kim a dětmi. Působí šťastně a spokojeně,” citoval magazín People zdroj blízký rodině, podle kterého bude zpěvák pokračovat v léčbě. Hospitalizace přišla po sérii bizarních incidentů, během kterých Kanye West nešetřil kontroverzními výroky.
Kanye West na archivní fotografii.
Kanye West na archivní fotografii. | Foto: Reuters

Kanye West byl ve středu propuštěn z nemocnice. Americký raper se dostal z léčebny více než týden poté, co byl přijat kvůli pracovnímu vyčerpání. O přesunu z nemocnice informuje agentura Reuters s odvoláním na místní média.

“Kanye je doma s manželkou Kim a dětmi. Působí šťastně a spokojeně,” sdělil magazínu People zdroj blízký rodině. “Kanye bude nadále pokračovat v léčbě a práci se stresem. Sám se musí lépe naučit skloubit práci a rodinný život,” dodal.

Manžel Kim Kardashian byl do péče lékařů svěřen na začátku minulého týdne, kdy byla do jeho vily přivolána rychlá pomoc. Podle dostupných informací se jednalo o nervové vyčerpání. Magazín People tvrdí, že byl West vyčerpán z “duchovní krize”, kterou prochází.

Polevit podle informací US Magazínu nechtěl West ani na nemocničním lůžku, kam si prý žádal nahrávací výbavu a skici své módní kolekce, aby mohl pokračovat v práci. 

Zpěvákova hospitalizace přišla po sérii bizarních incidentů, během kterých Kanye West nešetřil kontroverzními výroky. Minulý čtvrtek nejprve prohlásil, že v prezidentských volbách nevolil, ale kdyby šel volit, podpořil by Donalda Trumpa.

Na vystoupení v Sacramentu například dorazil s devadesátiminutovým zpožděním a místo muziky využil pódium k otevřené kritice Hillary Clintonové, Marka Zuckerberga, rádií nebo zpěvačky Beyoncé. Sám se přitom přirovnal právě k novému americkému prezidentovi Trumpovi.

K situaci se nevyjádřil West ani jeho management, stejně jako jeho manželka Kim Kardashian. Ta na sociálních sítích mlčí od říjnového loupežného přepadení v Paříži.

Dvěma psům herce Johnnyho Deppa, kteří s ním přiletěli v soukromém tryskáči do Austrálie, hrozí utracení. Zvířata prý totiž na australské území vstoupila "ilegálně". Neprošla povinnou karanténou. | Video:
 

Právě se děje

před 6 hodinami

Turecká zpěvačka Böleková zemřela po 288 dnech hladovky

V Turecku dnes po 288 dnech protestní hladovky zemřela zpěvačka Helin Böleková, členka populární folkové skupiny Grup Yorum. Informovala o tom agentura AP. Osmadvacetiletá hudebnice zahájila hladovku v době, kdy byla loni ve vězení kvůli údajnému napojení na zakázanou Stranu kurdských pracujících (PKK). Protestovala tak proti perzekuci členů skupiny a proti zákazu vystupovat, který těleso dostalo už v roce 2016.

Böleková a její kolega z kapely Ibrahim Gökçek přestali přijímat potravu poté, co skončili na mřížemi kvůli vyšetřování údajných styků s PKK. Ta vede ozbrojený boj za kurdskou autonomii a turecká vláda, ale také Evropská unie a Spojené státy ji považují za teroristickou organizaci. Z vězení vyšli loni v listopadu, ale s hladovkou ani poté neskončili. Jejich cílem bylo, aby byli propuštěni i zbývající členové skupiny a aby skupina známá svými protestsongy mohla opět vystupovat.

Zdroj: ČTK
Další zprávy