Kanyeho Westa propustili z nemocnice, pracovat chtěl i na lůžku. Musí polevit, tvrdí jeho okolí

pv
1. 12. 2016 11:30
Americký raper Kanye West byl ve středu propuštěn z nemocnice, kam byl přijat na začátku minulého týdne kvůli pracovnímu vyčerpání. “Kanye je doma s manželkou Kim a dětmi. Působí šťastně a spokojeně,” citoval magazín People zdroj blízký rodině, podle kterého bude zpěvák pokračovat v léčbě. Hospitalizace přišla po sérii bizarních incidentů, během kterých Kanye West nešetřil kontroverzními výroky.
Kanye West na archivní fotografii.
Kanye West na archivní fotografii. | Foto: Reuters

Kanye West byl ve středu propuštěn z nemocnice. Americký raper se dostal z léčebny více než týden poté, co byl přijat kvůli pracovnímu vyčerpání. O přesunu z nemocnice informuje agentura Reuters s odvoláním na místní média.

“Kanye je doma s manželkou Kim a dětmi. Působí šťastně a spokojeně,” sdělil magazínu People zdroj blízký rodině. “Kanye bude nadále pokračovat v léčbě a práci se stresem. Sám se musí lépe naučit skloubit práci a rodinný život,” dodal.

Manžel Kim Kardashian byl do péče lékařů svěřen na začátku minulého týdne, kdy byla do jeho vily přivolána rychlá pomoc. Podle dostupných informací se jednalo o nervové vyčerpání. Magazín People tvrdí, že byl West vyčerpán z “duchovní krize”, kterou prochází.

Polevit podle informací US Magazínu nechtěl West ani na nemocničním lůžku, kam si prý žádal nahrávací výbavu a skici své módní kolekce, aby mohl pokračovat v práci. 

Zpěvákova hospitalizace přišla po sérii bizarních incidentů, během kterých Kanye West nešetřil kontroverzními výroky. Minulý čtvrtek nejprve prohlásil, že v prezidentských volbách nevolil, ale kdyby šel volit, podpořil by Donalda Trumpa.

Na vystoupení v Sacramentu například dorazil s devadesátiminutovým zpožděním a místo muziky využil pódium k otevřené kritice Hillary Clintonové, Marka Zuckerberga, rádií nebo zpěvačky Beyoncé. Sám se přitom přirovnal právě k novému americkému prezidentovi Trumpovi.

K situaci se nevyjádřil West ani jeho management, stejně jako jeho manželka Kim Kardashian. Ta na sociálních sítích mlčí od říjnového loupežného přepadení v Paříži.

Dvěma psům herce Johnnyho Deppa, kteří s ním přiletěli v soukromém tryskáči do Austrálie, hrozí utracení. Zvířata prý totiž na australské území vstoupila "ilegálně". Neprošla povinnou karanténou. | Video:
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Trump snížil bývalému guvernérovi státu Illinois Blagojevichovi trest za korupci

Americký prezident Donald Trump snížil trest bývalému guvernérovi státu Illinois Rodu Blagojevichovi, kterého soud poslal na 14 let do vězení za politickou korupci. Blagojevich byl odsouzen v roce 2011 jen několik měsíců poté, co vystoupil v Trumpově televizním pořadu, uvedly světové agentury. Trump snížil tresty i několika dalším lidem, nebo jim tresty prominul.

Zdroj: ČTK
Další zprávy