Kanyeho Westa propustili z nemocnice, pracovat chtěl i na lůžku. Musí polevit, tvrdí jeho okolí

pv
1. 12. 2016 11:30
Americký raper Kanye West byl ve středu propuštěn z nemocnice, kam byl přijat na začátku minulého týdne kvůli pracovnímu vyčerpání. “Kanye je doma s manželkou Kim a dětmi. Působí šťastně a spokojeně,” citoval magazín People zdroj blízký rodině, podle kterého bude zpěvák pokračovat v léčbě. Hospitalizace přišla po sérii bizarních incidentů, během kterých Kanye West nešetřil kontroverzními výroky.
Kanye West na archivní fotografii.
Kanye West na archivní fotografii. | Foto: Reuters

Kanye West byl ve středu propuštěn z nemocnice. Americký raper se dostal z léčebny více než týden poté, co byl přijat kvůli pracovnímu vyčerpání. O přesunu z nemocnice informuje agentura Reuters s odvoláním na místní média.

“Kanye je doma s manželkou Kim a dětmi. Působí šťastně a spokojeně,” sdělil magazínu People zdroj blízký rodině. “Kanye bude nadále pokračovat v léčbě a práci se stresem. Sám se musí lépe naučit skloubit práci a rodinný život,” dodal.

Manžel Kim Kardashian byl do péče lékařů svěřen na začátku minulého týdne, kdy byla do jeho vily přivolána rychlá pomoc. Podle dostupných informací se jednalo o nervové vyčerpání. Magazín People tvrdí, že byl West vyčerpán z “duchovní krize”, kterou prochází.

Polevit podle informací US Magazínu nechtěl West ani na nemocničním lůžku, kam si prý žádal nahrávací výbavu a skici své módní kolekce, aby mohl pokračovat v práci. 

Zpěvákova hospitalizace přišla po sérii bizarních incidentů, během kterých Kanye West nešetřil kontroverzními výroky. Minulý čtvrtek nejprve prohlásil, že v prezidentských volbách nevolil, ale kdyby šel volit, podpořil by Donalda Trumpa.

Na vystoupení v Sacramentu například dorazil s devadesátiminutovým zpožděním a místo muziky využil pódium k otevřené kritice Hillary Clintonové, Marka Zuckerberga, rádií nebo zpěvačky Beyoncé. Sám se přitom přirovnal právě k novému americkému prezidentovi Trumpovi.

K situaci se nevyjádřil West ani jeho management, stejně jako jeho manželka Kim Kardashian. Ta na sociálních sítích mlčí od říjnového loupežného přepadení v Paříži.

Dvěma psům herce Johnnyho Deppa, kteří s ním přiletěli v soukromém tryskáči do Austrálie, hrozí utracení. Zvířata prý totiž na australské území vstoupila "ilegálně". Neprošla povinnou karanténou. | Video:
 

Právě se děje

Aktualizováno před 2 hodinami

Summit EU se shodl na dosažení klimatické neutrality do roku 2050

Lídři zemí Evropské unie se dnes po dlouhém vyjednávání shodli, že EU bude do poloviny století klimaticky neutrální. Informoval o tom předseda Evropské rady Charles Michel. Podle informací ČTK obsahují závěry zmínku o jaderné energii jako součásti energetického mixu, kterou prosazovalo Česko. Dočasnou výjimku si podle diplomatických zdrojů vyjednalo Polsko.

Zdroj: ČTK
před 3 hodinami

Summit projednal víceletý rozpočet EU, shodu nenašel

Evropští lídři ve čtvrtek na bruselském summitu projednali návrh příštího víceletého rozpočtu Evropské unie. K textu předloženému finským předsednictvím má většina unijních zemí připomínky a k jednání se chtějí vrátit počátkem příštího roku. Podle informací ČTK uvažuje předseda Evropské rady Charles Michel o svolání mimořádného summitu na únor.

Prezidenti a premiéři se k otázce rozpočtu na období 2021 až 2027 dostali po neúspěšném podvečerním vyjednávání o klimatických závazcích. Na stole měli návrh, který již po zveřejnění sklidil kritiku od Evropské komise i většiny členských států. Finský text počítá s celkovým objemem rozpočtu ve výši 1,07 procenta hrubého národního důchodu (HND) EU. Zatímco komisi, která navrhovala 1,11 procenta, se nelíbí snížení celkového objemu rozpočtu, státy střední a jižní Evropy jsou rozladěny zejména poklesem peněz pro strukturální fondy. Západoevropské země pak namítají, že by se měl rozpočet i vzhledem k odchodu Británie jako čistého plátce snížit až na jedno procento.

Zdroj: ČTK
před 4 hodinami

Lídři EU se shodli na prodloužení sankcí vůči Rusku

Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie se dnes jednomyslně shodli na půlročním prodloužení hospodářských sankcí vůči Rusku. Oznámil to mluvčí předsedy Evropské rady Barend Leyts. Podle unijních lídrů Moskva stále nedodržuje mírové dohody z Minsku, které se týkají východu Ukrajiny ovládaného od roku 2014 separatisty a jejichž naplnění je podmínkou pro zrušení postihů.

Německá kancléřka Angela Merkelová a francouzský prezident Emmanuel Macron informovali své kolegy o výsledcích pondělní pařížské vrcholné schůzky. Takzvaná normandská čtyřka tvořená ještě ruským prezidentem Vladimirem Putinem a jeho ukrajinským protějškem Volodymyrem Zelenským se v Paříži nedokázala shodnout na ukončení konfliktu na východě Ukrajiny. V oblasti Donbasu za více než pět let bojů mezi vojsky prozápadní vlády v Kyjevě a separatisty podporovanými Kremlem zemřelo na 13 000 lidí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy