Kanyeho Westa propustili z nemocnice, pracovat chtěl i na lůžku. Musí polevit, tvrdí jeho okolí

pv
1. 12. 2016 11:30
Americký raper Kanye West byl ve středu propuštěn z nemocnice, kam byl přijat na začátku minulého týdne kvůli pracovnímu vyčerpání. “Kanye je doma s manželkou Kim a dětmi. Působí šťastně a spokojeně,” citoval magazín People zdroj blízký rodině, podle kterého bude zpěvák pokračovat v léčbě. Hospitalizace přišla po sérii bizarních incidentů, během kterých Kanye West nešetřil kontroverzními výroky.
Kanye West na archivní fotografii.
Kanye West na archivní fotografii. | Foto: Reuters

Kanye West byl ve středu propuštěn z nemocnice. Americký raper se dostal z léčebny více než týden poté, co byl přijat kvůli pracovnímu vyčerpání. O přesunu z nemocnice informuje agentura Reuters s odvoláním na místní média.

“Kanye je doma s manželkou Kim a dětmi. Působí šťastně a spokojeně,” sdělil magazínu People zdroj blízký rodině. “Kanye bude nadále pokračovat v léčbě a práci se stresem. Sám se musí lépe naučit skloubit práci a rodinný život,” dodal.

Manžel Kim Kardashian byl do péče lékařů svěřen na začátku minulého týdne, kdy byla do jeho vily přivolána rychlá pomoc. Podle dostupných informací se jednalo o nervové vyčerpání. Magazín People tvrdí, že byl West vyčerpán z “duchovní krize”, kterou prochází.

Polevit podle informací US Magazínu nechtěl West ani na nemocničním lůžku, kam si prý žádal nahrávací výbavu a skici své módní kolekce, aby mohl pokračovat v práci. 

Zpěvákova hospitalizace přišla po sérii bizarních incidentů, během kterých Kanye West nešetřil kontroverzními výroky. Minulý čtvrtek nejprve prohlásil, že v prezidentských volbách nevolil, ale kdyby šel volit, podpořil by Donalda Trumpa.

Na vystoupení v Sacramentu například dorazil s devadesátiminutovým zpožděním a místo muziky využil pódium k otevřené kritice Hillary Clintonové, Marka Zuckerberga, rádií nebo zpěvačky Beyoncé. Sám se přitom přirovnal právě k novému americkému prezidentovi Trumpovi.

K situaci se nevyjádřil West ani jeho management, stejně jako jeho manželka Kim Kardashian. Ta na sociálních sítích mlčí od říjnového loupežného přepadení v Paříži.

Dvěma psům herce Johnnyho Deppa, kteří s ním přiletěli v soukromém tryskáči do Austrálie, hrozí utracení. Zvířata prý totiž na australské území vstoupila "ilegálně". Neprošla povinnou karanténou. | Video:
 

Právě se děje

Aktualizováno před 1 hodinou

Ve věku 93 let zemřel předseda Klubu dr. Milady Horákové a bývalý politický vězeň František Šedivý

Ve věku 93 let zemřel v úterý večer dlouholetý předseda Klubu dr. Milady Horákové František Šedivý. Za klub to ve středu oznámil Jiří Bulan. Šedivý za války spolupracoval s odbojem, po únoru 1948 strávil 12 let v komunistických věznicích a lágrech. Po listopadu 1989 působil také jako místopředseda Konfederace politických vězňů ČR. O svém životě napsal několik knih.

Šedivý podle Bulana zemřel po dlouhé nemoci. Poslední rozloučení se uskuteční v rodinném kruhu, veřejnost se bude moci se Šedivým rozloučit, jakmile to umožní situace s epidemií koronaviru, napsal.

"Mnoho let svého života se potýkal s totalitou, ale ani dlouholeté věznění v komunistických lágrech ho nezlomilo, stále si uchovával svůj cit pro spravedlnost a obdivuhodný smysl pro humor," uvedl Bulan. Šedivý podle něj byl masarykovec, spisovatel, křesťan, milovník přírody a myslivec, výborný řečník a především laskavý člověk. "Patřil také k těm, díky jejichž úsilí mohla být obnovena činnost České obce sokolské. A významnou měrou se zasloužil i o vznik pražského Gymnázia Milady Horákové v roce 2009," dodal Bulan.

Zdroj: ČTK
Další zprávy