Ben Affleck se rozvádí. Ženě vadil jeho workoholismus

jaz
1. 7. 2015 11:25
Hollywoodský pár oznámil, že chystá po deseti letech rozvod. Fanoušci obou herců se se zprávou jen těžko vyrovnávají, manželé prosí o respektování soukromí.
Jennifer Garner a Ben Affleck
Jennifer Garner a Ben Affleck | Foto: Reuters

Los Angeles Ben Affleck a Jennifer Garner podali žádost o rozvod. Informoval o tom server TMZ, který už více jak měsíc spekuloval o možném konci vzorového hollywoodského manželství.

Ben a Jennifer potvrdili konec manželství časopisu People. "Po dlouhém přemýšlení a pečlivém zvážení jsme učinili obtížné rozhodnutí. Posouváme se dál se vzájemnou láskou, přátelstvím a závazkem péče o naše děti. Žádáme o respektování soukromí v těchto těžkých časech. Děkujeme za pochopení," řekli zatím ještě manželé s tím, že na rozdělení majetku jsou již dohodnuti.

Příčinou jejich rozchodu má být Benův workholismus, na který si starostlivá matka tří dětí těžko zvykala. Sama v domě v Los Angeles se totiž starala o devítiletou dceru Violet, šestiletou Seraphinu a tříletého Samuela.

Rozvod hollywoodského páru nesou těžce fanoušci na Twitteru.

"Ne, Beniffer, tohle mi nedělejte. Nemůžete se rozvést den po vašem 10. výročí. Končím se světem, ztratila jsem víru v lásku," píše naštvaná fanynka slavného hereckého páru na Twitteru a další se k ní přidávají. "Kolik Jennifer a Benů Afflecků se musí ještě rozejít, než řekneme jako země dost?"

Ben Affleck a Jennifer Garner se seznámili při natáčení romantického válečného filmu Pearl Harbor v roce 2001. O dva roky později se opět setkali u filmu Daredevil a krátce poté spolu začali chodit. Vzali se 29. června 2005.

 

Právě se děje

Další zprávy