Ben Affleck se rozvádí. Ženě vadil jeho workoholismus

jaz
1. 7. 2015 11:25
Hollywoodský pár oznámil, že chystá po deseti letech rozvod. Fanoušci obou herců se se zprávou jen těžko vyrovnávají, manželé prosí o respektování soukromí.
Jennifer Garner a Ben Affleck
Jennifer Garner a Ben Affleck | Foto: Reuters

Los Angeles Ben Affleck a Jennifer Garner podali žádost o rozvod. Informoval o tom server TMZ, který už více jak měsíc spekuloval o možném konci vzorového hollywoodského manželství.

Ben a Jennifer potvrdili konec manželství časopisu People. "Po dlouhém přemýšlení a pečlivém zvážení jsme učinili obtížné rozhodnutí. Posouváme se dál se vzájemnou láskou, přátelstvím a závazkem péče o naše děti. Žádáme o respektování soukromí v těchto těžkých časech. Děkujeme za pochopení," řekli zatím ještě manželé s tím, že na rozdělení majetku jsou již dohodnuti.

Příčinou jejich rozchodu má být Benův workholismus, na který si starostlivá matka tří dětí těžko zvykala. Sama v domě v Los Angeles se totiž starala o devítiletou dceru Violet, šestiletou Seraphinu a tříletého Samuela.

Rozvod hollywoodského páru nesou těžce fanoušci na Twitteru.

"Ne, Beniffer, tohle mi nedělejte. Nemůžete se rozvést den po vašem 10. výročí. Končím se světem, ztratila jsem víru v lásku," píše naštvaná fanynka slavného hereckého páru na Twitteru a další se k ní přidávají. "Kolik Jennifer a Benů Afflecků se musí ještě rozejít, než řekneme jako země dost?"

Ben Affleck a Jennifer Garner se seznámili při natáčení romantického válečného filmu Pearl Harbor v roce 2001. O dva roky později se opět setkali u filmu Daredevil a krátce poté spolu začali chodit. Vzali se 29. června 2005.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Po protestech na Kubě poslalo Rusko do Karibiku humanitární pomoc

Rusko po masivních protestech na Kubě poslalo do karibské země více než 88 tun humanitární pomoci. Dva letouny Antonov An-124 dopravily do země potraviny a zboží pro ochranu obyvatel, včetně milionu roušek. Oznámilo to dnes ruské ministerstvo obrany.

Kvůli koronavirové krizi se na Kubě v poslední době výrazně zhoršila hospodářská situace. To vyvolalo tento měsíc masivní protesty, největší za 30 let.

Další zprávy