Ben Affleck se rozvádí. Ženě vadil jeho workoholismus

jaz
1. 7. 2015 11:25
Hollywoodský pár oznámil, že chystá po deseti letech rozvod. Fanoušci obou herců se se zprávou jen těžko vyrovnávají, manželé prosí o respektování soukromí.
Jennifer Garner a Ben Affleck
Jennifer Garner a Ben Affleck | Foto: Reuters

Los Angeles Ben Affleck a Jennifer Garner podali žádost o rozvod. Informoval o tom server TMZ, který už více jak měsíc spekuloval o možném konci vzorového hollywoodského manželství.

Ben a Jennifer potvrdili konec manželství časopisu People. "Po dlouhém přemýšlení a pečlivém zvážení jsme učinili obtížné rozhodnutí. Posouváme se dál se vzájemnou láskou, přátelstvím a závazkem péče o naše děti. Žádáme o respektování soukromí v těchto těžkých časech. Děkujeme za pochopení," řekli zatím ještě manželé s tím, že na rozdělení majetku jsou již dohodnuti.

Příčinou jejich rozchodu má být Benův workholismus, na který si starostlivá matka tří dětí těžko zvykala. Sama v domě v Los Angeles se totiž starala o devítiletou dceru Violet, šestiletou Seraphinu a tříletého Samuela.

Rozvod hollywoodského páru nesou těžce fanoušci na Twitteru.

"Ne, Beniffer, tohle mi nedělejte. Nemůžete se rozvést den po vašem 10. výročí. Končím se světem, ztratila jsem víru v lásku," píše naštvaná fanynka slavného hereckého páru na Twitteru a další se k ní přidávají. "Kolik Jennifer a Benů Afflecků se musí ještě rozejít, než řekneme jako země dost?"

Ben Affleck a Jennifer Garner se seznámili při natáčení romantického válečného filmu Pearl Harbor v roce 2001. O dva roky později se opět setkali u filmu Daredevil a krátce poté spolu začali chodit. Vzali se 29. června 2005.

 

Právě se děje

před 54 minutami

Španělský král pověřil premiéra Sáncheze sestavením další vlády

Úřadující španělský premiér a šéf socialistů Pedro Sánchez ve středu po jednání se španělským králem Felipem VI. oznámil, že od panovníka přijímá pověření k pokusu o sestavení nové vlády. Upozornil však, že celý proces pravděpodobně potrvá ještě týdny.

Sánchez uvedl, že od příštího týdne se pokusí získat na svou stranu další politické subjekty ve značně fragmentovaném parlamentu. "Žádná jiná alternativa není možná," zdůraznil socialistický politik. Hlasování o důvěře nové vládě v parlamentu však budou podle Sáncheze pravděpodobně předcházet ještě týdny jednání.

Socialisté (PSOE) zvítězili v listopadových předčasných volbách, ale nepodařilo se jim získat nadpoloviční většinu v parlamentu. Ze 350 poslanců jich mají pouze 120.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

V 88 letech zemřela filozofka Eva Formánková. Jako jedna z prvních podepsala Chartu 77

Ve věku 88 let zemřela filozofka a redaktorka Eva Formánková. V 60. letech stála u vzniku edice Váhy, která se věnovala nemarxistické filozofii. Jako jedna z prvních podepsala Chartu 77. Formánková zemřela v neděli v Praze, poslední rozloučení se uskuteční v pátek od 14:30 na olšanském hřbitově. ČTK o tom dnes informoval její syn Jaroslav Formánek.

Zdroj: ČTK
Další zprávy