Brad Pitt nabídl 2,5 milionu za sledování Hry o trůny s Emilií Clarkeovou. Nakonec o milion prohrál

Magazín Magazín
9. 1. 2018 17:06
Více než dva miliony korun chtěl nabídnout Brad Pitt za sledování epizody seriálu Hra o trůny s herečkou Emilií Clarkeovou, která tam hraje jednu z hlavních rolí. Jeho nabídku však nakonec téměř o milion korun přebil jiný návštěvník večírku. Charitativní akci pořádal Sean Penn, její výtěžek půjde na konto organizace pomáhající Haiťanům.
Herec Brad Pitt.
Herec Brad Pitt. | Foto: Reuters

Hollywoodský herec Brad Pitt nabídl o víkendu ohromující částku 120 tisíc dolarů, v přepočtu zhruba 2,5 milionu korun, za šanci zhlédnout epizodu Hry o trůny s herečkou Emilií Clarkeovou. Stalo se tak u příležitosti charitativní dražby v Los Angeles.

Čtyřiapadesátiletý herec však nakonec téměř o milion korun prohrál s neznámým zájemcem, informovaly americké weby Daily Dot a HuffingtonPost.

Výtěžek akce, pořádané hercem Seanem Pennem, má putovat na konto organizace J/P HRO na pomoc Haiťanům. Americký herec ji založil v roce 2010, v návaznosti na ničivé zemětřesení, které karibský ostrov postihlo.

Hlavní město Port-au-Prince bylo tehdy z velké části zničeno a počet obětí se vyšplhal na více než 200 tisíc. Haiti se také potýká s vysokou mírou korupce a chudoby a podle Mezinárodního Červeného kříže žije většina Haiťanů za méně než dva dolary na den.

Tajemný dárce přebil Pitta o milion

Brad Pitt údajně nabídl na začátku sobotního večera 80 tisíc dolarů (zhruba 1,8 milionu korun), aby mohl sledovat Hru o trůny přímo s Emilií Clarkeovou, což je představitelka sporné dědičky Železného trůnu Daenerys Targaryenové. Britka Clarkeová účinkuje ve slavném seriálu HBO od první série.

Pittova nabídka však nakonec byla přebita jiným návštěvníkem akce, který nabídl 160 tisíc dolarů, tedy o necelý milion korun více. Který šťastlivec si nakonec vychutná sledování televizního seriálu s představitelkou Daenerys Targaryenové, zatím nebylo prozrazeno.

Kromě Pitta se večírku zúčastnili také herečka Lena Dunhamová, herec Jason Segel, Arnold Schwarzenegger, Leonardo DiCaprio a kolega Emilie Clarkeové Kit Harington, představitel Jona Snowa.

Pennova organizace během večera nakonec vybrala pro Haiti 37 milionů dolarů, v přepočtu více než 787 milionů korun.

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden dnes získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech AFL-CIO. Centrála navíc slíbila, že se zasadí o to, aby současný prezident Donald Trump nebyl znovu zvolen do funkce v listopadových volbách, napsala agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy