Brad Pitt nabídl 2,5 milionu za sledování Hry o trůny s Emilií Clarkeovou. Nakonec o milion prohrál

Magazín Magazín
9. 1. 2018 17:06
Více než dva miliony korun chtěl nabídnout Brad Pitt za sledování epizody seriálu Hra o trůny s herečkou Emilií Clarkeovou, která tam hraje jednu z hlavních rolí. Jeho nabídku však nakonec téměř o milion korun přebil jiný návštěvník večírku. Charitativní akci pořádal Sean Penn, její výtěžek půjde na konto organizace pomáhající Haiťanům.
Herec Brad Pitt.
Herec Brad Pitt. | Foto: Reuters

Hollywoodský herec Brad Pitt nabídl o víkendu ohromující částku 120 tisíc dolarů, v přepočtu zhruba 2,5 milionu korun, za šanci zhlédnout epizodu Hry o trůny s herečkou Emilií Clarkeovou. Stalo se tak u příležitosti charitativní dražby v Los Angeles.

Čtyřiapadesátiletý herec však nakonec téměř o milion korun prohrál s neznámým zájemcem, informovaly americké weby Daily Dot a HuffingtonPost.

Výtěžek akce, pořádané hercem Seanem Pennem, má putovat na konto organizace J/P HRO na pomoc Haiťanům. Americký herec ji založil v roce 2010, v návaznosti na ničivé zemětřesení, které karibský ostrov postihlo.

Hlavní město Port-au-Prince bylo tehdy z velké části zničeno a počet obětí se vyšplhal na více než 200 tisíc. Haiti se také potýká s vysokou mírou korupce a chudoby a podle Mezinárodního Červeného kříže žije většina Haiťanů za méně než dva dolary na den.

Tajemný dárce přebil Pitta o milion

Brad Pitt údajně nabídl na začátku sobotního večera 80 tisíc dolarů (zhruba 1,8 milionu korun), aby mohl sledovat Hru o trůny přímo s Emilií Clarkeovou, což je představitelka sporné dědičky Železného trůnu Daenerys Targaryenové. Britka Clarkeová účinkuje ve slavném seriálu HBO od první série.

Pittova nabídka však nakonec byla přebita jiným návštěvníkem akce, který nabídl 160 tisíc dolarů, tedy o necelý milion korun více. Který šťastlivec si nakonec vychutná sledování televizního seriálu s představitelkou Daenerys Targaryenové, zatím nebylo prozrazeno.

Kromě Pitta se večírku zúčastnili také herečka Lena Dunhamová, herec Jason Segel, Arnold Schwarzenegger, Leonardo DiCaprio a kolega Emilie Clarkeové Kit Harington, představitel Jona Snowa.

Pennova organizace během večera nakonec vybrala pro Haiti 37 milionů dolarů, v přepočtu více než 787 milionů korun.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 2 hodinami

Porota shledala expolicistu Chauvina vinným ve všech třech bodech žaloby v případě vraždy a zabití Afroameričana Floyda. Verdikt přečetl soudce

Floyd zemřel loni v květnu poté, co mu běloch Chauvin devět a půl minuty klečel na krku, i když si Floyd stěžoval, že nemůže dýchat. Případ vyvolal celosvětové protesty proti rasismu, násilí a debatu o rasismu a postupech policie v USA.

Zdroj: ČTK
před 3 hodinami

Ukrajinský prezident Zelenskyj vyzval ruského prezidenta Putina, aby přijel na východní Ukrajinu a projednal s ním snížení napětí

Zdroj: ČTK
Další zprávy