Vědkyně se zamilovala do koronaviru. Z erotického románu je hit, kniha stojí 23 korun

Magazín Magazín
6. 10. 2020 9:13
Bezpečnostní opatření zavedená kvůli onemocnění covid-19 v mnoha koutech světa omezila možnost randit nebo se seznamovat. Nový erotický román Kissing the Coronavirus (Líbání s koronavirem) proto nabízí možnost prožít milostné vzplanutí alespoň při četbě. Kniha je k dostání za pouhý dolar a její autorka chce za výtěžek z prodeje vyrovnat nesplacené účty.
Kissing the Coronavirus
Kissing the Coronavirus | Foto: Amazon

Nakazit se koronavirem sice pro většinu lidí představuje spíš noční můru, ale autorce erotické literatury píšící pod pseudonymem M. J. Edwards se kolem onemocnění podařilo vystavět příběhovou linku jejího nového románu. Kniha se jmenuje Kissing the Coronavirus (v překladu Líbání s koronavirem) a debutující spisovatelka ji napsala, aby mohla vyrovnat nezaplacené účty. Během pandemie totiž přišla o práci.

Na internetovém obchodu Amazon se román prodává za pouhý dolar, což dělá asi 23 korun. Podle synopse kniha vypráví o vědkyni Alexe Ashingtonfordové, která má společně s dalšími výzkumníky za úkol vyvinout lék na koronavirus, ale nakonec se do nebezpečného viru zamiluje. Na obálce je virus v souladu se standardy pokleslé četby zpodobněný jako svalnatý démon se zelenou kůží.

Své publikum si ovšem román navzdory své bizarnosti našel. Většina uživatelských recenzí na Amazonu ho zatím hodnotila pěti hvězdičkami. Informoval o tom zábavní web Unilad. "Během čtení jsem se nemohl přestat smát a knihu jsem pak doporučil všem svým kamarádům. Pokud vám nevadí hanbaté obrázky, tohle je nejlepší způsob, jak utratit dolar," okomentoval knihu jeden z recenzentů.

Další diskutující dodal, že je román přitažený za vlasy a nijak to neskrývá, což z něj dělá "mistrovské dílo v žánru béčkové erotiky". "Navzdory všem devastujícím dopadům, které koronavirus po celém světě působil, se Alexa nedokázala ubránit vzrušení, kdykoliv držela zkumavku s jeho vzorkem. Připomínal jí pulzující penis ve stavu erekce," ocitoval uživatel jeden ze svých oblíbených úryvků.

Mohlo by vás zajímat: Hřbitov obřích výletních lodí kvůli koronaviru roste

Obří výletní a nákladní lodě z celého světa míří do doků v západotureckém městě Aliaga, kde je rozebírají. V době pandemie je tu nával. | Video: Reuters
 

Právě se děje

Aktualizováno před 4 hodinami

Po střelbě v Liberci zemřela žena, muže lékaři převezli do nemocnice

Po střelbě v Liberci podlehla žena na místě zraněním, muže lékaři resuscitovali a přepravili do nemocnice. Uvedl to mluvčí zdravotnické záchranné služby Michael Georgiev. Případ si převzali krajští kriminalisté. Televize CNN Prima News uvedla, že zemřel i zraněný muž.

"Mohu potvrdit, že na místě byly dvě osoby. Žena byla několik desítek minut resuscitovaná, ale resuscitace byla bohužel neúspěšná, utrpěla zranění neslučitelná se životem," uvedl Georgiev. "Druhým pacientem byl muž, který byl také několik desítek minut resuscitován, tato resuscitace byla úspěšná a pacient byl transportován do liberecké nemocnice na traumacentrum," řekl mluvčí záchranky. Podle Primy muž zemřel po převozu do nemocnice.

Událost se stala v Rudolfovské ulici v neděli odpoledne. Policie informovala o zásahu s tím, že nebezpečí osobám v okolí nehrozí. Kriminalisté příčiny a okolnosti střelby na místě vyšetřují.

Zdroj: ČTK
Další zprávy