Vědkyně se zamilovala do koronaviru. Z erotického románu je hit, kniha stojí 23 korun

Magazín Magazín
6. 10. 2020 9:13
Bezpečnostní opatření zavedená kvůli onemocnění covid-19 v mnoha koutech světa omezila možnost randit nebo se seznamovat. Nový erotický román Kissing the Coronavirus (Líbání s koronavirem) proto nabízí možnost prožít milostné vzplanutí alespoň při četbě. Kniha je k dostání za pouhý dolar a její autorka chce za výtěžek z prodeje vyrovnat nesplacené účty.
Kissing the Coronavirus
Kissing the Coronavirus | Foto: Amazon

Nakazit se koronavirem sice pro většinu lidí představuje spíš noční můru, ale autorce erotické literatury píšící pod pseudonymem M. J. Edwards se kolem onemocnění podařilo vystavět příběhovou linku jejího nového románu. Kniha se jmenuje Kissing the Coronavirus (v překladu Líbání s koronavirem) a debutující spisovatelka ji napsala, aby mohla vyrovnat nezaplacené účty. Během pandemie totiž přišla o práci.

Na internetovém obchodu Amazon se román prodává za pouhý dolar, což dělá asi 23 korun. Podle synopse kniha vypráví o vědkyni Alexe Ashingtonfordové, která má společně s dalšími výzkumníky za úkol vyvinout lék na koronavirus, ale nakonec se do nebezpečného viru zamiluje. Na obálce je virus v souladu se standardy pokleslé četby zpodobněný jako svalnatý démon se zelenou kůží.

Své publikum si ovšem román navzdory své bizarnosti našel. Většina uživatelských recenzí na Amazonu ho zatím hodnotila pěti hvězdičkami. Informoval o tom zábavní web Unilad. "Během čtení jsem se nemohl přestat smát a knihu jsem pak doporučil všem svým kamarádům. Pokud vám nevadí hanbaté obrázky, tohle je nejlepší způsob, jak utratit dolar," okomentoval knihu jeden z recenzentů.

Další diskutující dodal, že je román přitažený za vlasy a nijak to neskrývá, což z něj dělá "mistrovské dílo v žánru béčkové erotiky". "Navzdory všem devastujícím dopadům, které koronavirus po celém světě působil, se Alexa nedokázala ubránit vzrušení, kdykoliv držela zkumavku s jeho vzorkem. Připomínal jí pulzující penis ve stavu erekce," ocitoval uživatel jeden ze svých oblíbených úryvků.

Mohlo by vás zajímat: Hřbitov obřích výletních lodí kvůli koronaviru roste

Obří výletní a nákladní lodě z celého světa míří do doků v západotureckém městě Aliaga, kde je rozebírají. V době pandemie je tu nával. | Video: Reuters
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy