Vědkyně se zamilovala do koronaviru. Z erotického románu je hit, kniha stojí 23 korun

Magazín Magazín
6. 10. 2020 9:13
Bezpečnostní opatření zavedená kvůli onemocnění covid-19 v mnoha koutech světa omezila možnost randit nebo se seznamovat. Nový erotický román Kissing the Coronavirus (Líbání s koronavirem) proto nabízí možnost prožít milostné vzplanutí alespoň při četbě. Kniha je k dostání za pouhý dolar a její autorka chce za výtěžek z prodeje vyrovnat nesplacené účty.
Kissing the Coronavirus
Kissing the Coronavirus | Foto: Amazon

Nakazit se koronavirem sice pro většinu lidí představuje spíš noční můru, ale autorce erotické literatury píšící pod pseudonymem M. J. Edwards se kolem onemocnění podařilo vystavět příběhovou linku jejího nového románu. Kniha se jmenuje Kissing the Coronavirus (v překladu Líbání s koronavirem) a debutující spisovatelka ji napsala, aby mohla vyrovnat nezaplacené účty. Během pandemie totiž přišla o práci.

Na internetovém obchodu Amazon se román prodává za pouhý dolar, což dělá asi 23 korun. Podle synopse kniha vypráví o vědkyni Alexe Ashingtonfordové, která má společně s dalšími výzkumníky za úkol vyvinout lék na koronavirus, ale nakonec se do nebezpečného viru zamiluje. Na obálce je virus v souladu se standardy pokleslé četby zpodobněný jako svalnatý démon se zelenou kůží.

Své publikum si ovšem román navzdory své bizarnosti našel. Většina uživatelských recenzí na Amazonu ho zatím hodnotila pěti hvězdičkami. Informoval o tom zábavní web Unilad. "Během čtení jsem se nemohl přestat smát a knihu jsem pak doporučil všem svým kamarádům. Pokud vám nevadí hanbaté obrázky, tohle je nejlepší způsob, jak utratit dolar," okomentoval knihu jeden z recenzentů.

Další diskutující dodal, že je román přitažený za vlasy a nijak to neskrývá, což z něj dělá "mistrovské dílo v žánru béčkové erotiky". "Navzdory všem devastujícím dopadům, které koronavirus po celém světě působil, se Alexa nedokázala ubránit vzrušení, kdykoliv držela zkumavku s jeho vzorkem. Připomínal jí pulzující penis ve stavu erekce," ocitoval uživatel jeden ze svých oblíbených úryvků.

Mohlo by vás zajímat: Hřbitov obřích výletních lodí kvůli koronaviru roste

Obří výletní a nákladní lodě z celého světa míří do doků v západotureckém městě Aliaga, kde je rozebírají. V době pandemie je tu nával. | Video: Reuters
 

Právě se děje

před 4 hodinami

Na Aljašce udeřilo zemětřesení, úřady varují před vlnou tsunami

Americké úřady vydaly varování před ničivou vlnou tsunami poté, co Aleutské ostrovy ležící u Aljašky postihlo silné zemětřesení, dosahující podle americké geologické služby síly 7,5 stupně. Oznámily to dnes tiskové agentury.

Výstraha amerického střediska pro varování před tsunami se týká měst Sand Point a Cold Bay na Aleutách a města Kodiak na stejnojmenném ostrově, poznamenala agentura Reuters s tím, že tato města leží v řídce osídlené oblasti.

Epicentrum zemětřesení se nalézalo 94 kilometrů jihovýchodně od Sand Point. Otřesy vycházely z hloubky 41 kilometrů.

Zdroj: ČTK
před 5 hodinami

Egypťan Bahader je v téměř 75 letech fotbalovým rekordmanem

Egypťan Ezzeldin Bahader byl krátce před 75. narozeninami zapsán do Guinnessovy knihy rekordů jako nejstarší profesionální fotbalista na světě. Podle agentury Reuters získal tento primát po sobotním zápase v egyptské třetí lize, v níž podruhé nastoupil za tým 6th October a znovu odehrál celých 90 minut.

První duel zvládl Bahader v březnu, kdy dokonce skóroval z penalty, a pak na potřebný další start čekal déle, než myslel, protože sportovní svět zastavila pandemie koronaviru. O rekord dědeček šesti vnoučat nyní připravil Izraelce Isaaka Hayika. Ten ještě loni hrál ve věku 73 let, a to jako brankář. Hadaderovi bude pětasedmdesát let 3. listopadu.

Zdroj: ČTK
před 8 hodinami

Spojené arabské emiráty ratifikovaly dohody o normalizaci vztahů s Izraelem

Kabinet Spojených arabských emirátů dnes ratifikoval dohodu o navázání plnohodnotných diplomatických vztahů s Izraelem, kterou zástupci obou zemí podepsali ve Washingtonu v září. Informovala o tom agentura Reuters. Izraelská vláda a parlament dohodu se SAE ratifikovaly minulý týden.

Zdroj: ČTK
Další zprávy