Zemřela mu dcerka. Vybírá proto peníze, aby pomohl ostatním

pej
18. 4. 2014 7:35
Aby překonal ztrátu své tragicky zemřelé dcery, vybírá peníze, které chce věnovat jiné, stejně staré dívce.
Larry Carroll s dcerou Savannah
Larry Carroll s dcerou Savannah | Foto: Facebook Larry Carroll

Los Angeles - Americký novinář Larry Carroll prožil osobní tragédii, kterou si žádný z rodičů nechce ani představit. V noci na 4. dubna mu znenadání zemřela dvouapůlletá dcera Savannah. 

"Nic nemůže vyjádřit to, co pro mě moje dcera znamenala," napsal na svém Twitteru v den její smrti.

Larry Carroll s dcerou Savannah
Larry Carroll s dcerou Savannah | Foto: Twitter Larry Carroll

Pro překonání tragické ztráty se spolu s manželkou rozhodli založit fond, prostřednictvím kterého chtějí získat finanční dary. Ty pak věnují holčičce, stejně staré jako byla jejich dcera.

Na serveru Fundly.com založili zarmoucení rodiče kampaň s názvem Savannah's Stolen Moment, kde mohou zájemci složit libovolnou částku pro zpestření života zatím ještě neznámé dívky.

"Má dcerka nedávno zemřela. Na počest její památky chci věnovat jiné holčičce tu ukradenou chvilku, kterou už nikdy nebudu schopen dát mojí Savannah," vysvětlil Larry svoje pohnutky.

Doposud se od téměř 1800 dárců podařilo vybrat téměř 48 tisíc dolarů. Kampaň získala velmi kladné ohlasy, které lidé sdělují prostřednictvím Twitteru.

 

Právě se děje

před 20 minutami

V pražské Černokostelecké ulici hořel byt v patře domu, na místě je 11 zraněných. Podle hasičů je požár pod kontrolou

Při požáru v Černokostelecké ulici bylo zraněno 11 lidí, nejméně dva jsou ve vážném stavu, na místo letěl vrtulník. Hasiči nyní byt odvětrávají.

Zdroj: ČTK
před 44 minutami

Schalke se dočkalo druhé výhry v sezoně

Beznadějně poslední fotbalisté Schalke se dočkali v německé lize druhého vítězství v sezoně. Celek z Gelsenkirchernu zdolal v 28. kole Augsburg 1:0. Na šestnácté místo, které znamená účast v baráži, ale ještě ztrácí propastných 12 bodů. Mohuč má navíc podvečerní zápas v Kolíně nad Rýnem k dobru.

První výhru po 12 kolech vystřelil Schalke už ve čtvrté minutě Suat Serdar, který gólem oslavil dnešní 24. narozeniny. Čeští hráči Augsburgu, brankář Tomáš Koubek a stoper Marek Suchý, strávili celý zápas na lavičce.

Další zprávy