Zavřela postiženého syna do pračky. Zavolali na ni policii

jaz
23. 7. 2015 14:52
Matka batolete čelí kritice na internetu i ve svém okolí za fotografii, kterou sama považuje za nevinnou. Naopak jí přijde směšné, že někomu vadí snímek jejího postiženého syna zavřeného v pračce.

Edinburgh – Courtney Stewart ze Skotska uveřejnila minulý čtvrtek na Facebooku fotku svého 2,5letého syna, který byl zkroucený v bubnu pračky. Víko stroje bylo navíc zavřené a přidržovala ho ruka dospělého člověka. Snímek vyvolal vlnu kritiky a nenávistných reakcí. Courtney dokonce čelila policejnímu vyšetřování.

"Nemůžu uvěřit, že se to stalo. Řeknu k tomu jediné - nechtěla jsem mu ublížit," řekla pro server BuzzFeed jednadvacetiletá matka, která tvrdí, že si se synem jen hrála. Lidi na Facebooku rozzuřil také fakt, že batole zavřené v pračce je navíc chlapec s Downovým syndromem.

"Pokud by lidé Caleba znali, věděli by, čím jsme si prošli a jak vzácný je pro mě jeho život," řekla žena, kterou lidé obvinili ze zneužívání dítěte a na niž někdo dokonce zavolal policii. Serveru Daily Record potvrdila policejní mluvčí, že do jejího domu byli opravdu vysláni dva policisté, kteří ženu hodinu vyslýchali. Neshledali ale žádné porušení zákona.

Do rukou policistů se ale dostala neznámá 42letá žena, která neváhala přijít až k mladé matce domů a ve dveřích ji fyzicky napadnout. Záhy byla policií zadržena a čelí obvinění z ublížení na zdraví, informoval server Mirror.

"Lidé v městečku o tom mluví, protože každý, kdo to viděl, byl v šoku," řekl pro Daily Record jeden ze sousedů, který se jako mnoho dalších pohoršuje nad zábavou mladé matky. Ta se ale místo omluv brání a celou kauzu kolem fotografie se synem v pračce označuje za směšnou. Přesto po návštěvě policie snímek stáhla ze svých stránek.

"Zveřejnila jsem to, protože vím, že se lidé baví nad mými fotografiemi s Calebem. Často dělá úžasné věci," řekla BuzzFeed. Její malý syn prý obzvláště miluje pračku a vlezl do ní údajně sám a z vlastní vůle.

Courtney Stewart navíc odsuzuje lidi, kteří se postavili proti ní, a žádá, aby se dotyčný, který ji nahlásil policii, přiznal. "Policie ví, kdo to byl, a myslím, že není fér, že mi to nemohou říci," řekla dotčená matka, která od události nevěří ani svým přátelům.

 

Právě se děje

Další zprávy