VIDEO Vědí, co se sluší. Čínští psi se modlí před večeří

jaz
16. 4. 2014 7:30
Co někteří cvičitelé dokážou se svými svěřenci, je až neuvěřitelné. V Číně například naučili psy, jak se chovat při stolování.
Podívejte se na spořádané pejsky | Video: YouTube

Video – Pudl, dva zlatí retrívři a labrador spořádaně čekají u dřevěné lavice, na kterou jim zanedlouho jejich majitelka naservíruje misky se žrádlem.

Ještě předtím ale pejskové skloní hlavy při přednesu modlitby, kterou majitelka zakončí slovem amen. Nato se všichni pustí do jídla.

Takového domácího mazlíčka by chtěl mít doma asi každý. Po vylízání misky totiž ještě sklidí ze stolu.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Pospíšil dál povede pražskou TOP 09, chce ji připravit na komunální volby

Bývalý ministr spravedlnosti a europoslanec Jiří Pospíšil obhájil vedení pražské organizace TOP 09. Získal podporu víc než tří čtvrtin z 97 hlasujících. Pospíšil řekl, že si váží silné podpory, která znamená, že TOP 09 je v hlavním městě jednotná, což v minulosti nebylo.

Za prioritu pro další mandát považuje Pospíšil přípravu na komunální volby v příštím roce. "Začne hned po volbách sněmovních," řekl. Bude podle něj třeba připravit program, ale i případná jednání o koalici.

V čele pražské organizace TOP 09 stojí Pospíšil dva roky. "Podařilo se nám uspět v senátních volbách a dle mého i zlepšit spolupráci magistrátu s městskými částmi, kde má TOP 09 silné zastoupení. Cíle, se kterými jsem před dvěma lety kandidoval, byly, myslím, naplněny," uvedl.

Zdroj: ČTK
Další zprávy