VIDEO Talent našel svou hvězdu. Osmiletá dívka je ve finále!

jaz
15. 4. 2014 8:00
Teprve osmiletá dívka postupuje v talentové soutěži díky svému vyspělému hlasu i výběru písní. Brzy se utká o vítězství ve finále.
Video: YouTube

Video – Angelina Jordan je od začátku favoritkou na vítězku soutěže Norsko má talent, ve které hned napoprvé vyrazila divákům i porotě dech skladbou Gloomy Sunday od americké zpěvačky Billie Holiday.

Jazzovou píseň zvládla s lehkostí, kterou by u osmileté dívky čekal málokdo.

Naposledy se předvedla s písní Bang Bang od Nancy Sinatra, díky které se dostala až do finále soutěže. O vítězi rozhodnou norští diváci v květnu.

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Polská PiS žádá přepočítání hlasů senátních v šesti obvodech, kde její kandidáti neuspěli

Polská vládní strana Právo a spravedlnost (PiS) v pondělí požádala polský nejvyšší soud o přepočítání hlasů v několika volebních obvodech, kde předminulou neděli neuspěli její kandidáti na senátory poměrně malým rozdílem hlasů. PiS podle televize TVN 24 zatím požádala o přepočítání hlasů v šesti obvodech, kde údajně byla jako neplatná vyřazena část hlasů. V Polsku o půlnoci vyprší čas na námitky stran vůči volbám. PiS si v parlamentních volbách 13. října udržela většinu v dolní komoře parlamentu, Sejmu, ale přišla o většinu právě v senátu, což jí může komplikovat další vládnutí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy