VIDEO Milovnice večírků hostila přátele i na svém pohřbu

jaz
2. 5. 2014 7:00
Starší dáma byla velkou milovnicí večírků. Ve své závěti proto uvedla přání, aby se mohla zúčastnit oslavy vlastního pohřbu.
Mickey Easterling
Mickey Easterling | Foto: YouTube

New Orleans – Třiaosmdesátiletá Mickey Easterling zemřela 14. dubna po dlouhé nemoci. Celý svůj život ale holdovala večírkům a totéž chtěla zažít i po své smrti.

Příbuzní proto nechali její mrtvé tělo nabalzamovat, ustrojit do extravagantních šatů a posadili do křesla na zádušní mši, která spíše připomínala bujarou párty.

Mrtvá žena si dala cigaretu i šampaňské
Mrtvá žena si dala cigaretu i šampaňské | Video: YouTube

Mickey na sobě měla barevné šaty s růžovým boa kolem ramen, v ruce svou oblíbenou cigaretu a sklenici vína. Byla středem celého jazzového večírku, kam se s ní přišla rozloučit tisícovka přátel a známých.

"Milovala pozornost a okázalost. Měla vkus a ráda šokovala. Je to opravdu hezký způsob, jak říci 'párty skončila'," řekla New Orleans Times o své matce Nanci Myke Easterling.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Dopravní nehoda u Ostrovačic na Brněnsku uzavřela dálnici D1 ve směru na Brno

Kvůli dopravní nehodě u Ostrovačic na Brněnsku je uzavřena dálnice D1 ve směru z Prahy na Brno. Před místem nehody na 179. kilometru se začínají tvořit kolony. Vyplývá to z údajů Národního dopravního informačního centra. Dálnice je uzavřena mezi sjezdem číslo 178 u Ostrovačic a exitem číslo 182 u Kývalky. Podle informací na webu dopravní policie se na dálnici krátce před 06:00 srazila dvě nákladní auta. Kolize se obešla bez zranění.

Zdroj: ČTK
Další zprávy