Rouška zapečená v kuřecím nugetu od McDonald's dusila šestiletou dívku

Když si šestiletá dívka z anglického města Aldershot pochutnávala na Happy Mealu, začala se náhle dusit. Jakmile se matce podařilo vyndat dceři sousto z úst, překvapila je rouška zapečená do kuřecího nugetu. Matka jídlo natočila jako varování pro ostatní rodiče, že šťastné jídlo nutně neznamená bezpečné jídlo. Manažer provozovny se rodině omluvil a od dodavatele stáhl celou šarži medailonků.
Rouška zapečená v kuřecím nugetu od McDonald's málem udusila šestiletou dívku | Video: Laura Arber
 

Právě se děje

před 10 minutami

IKEM začne stavět nové pavilony, hotovo bude za dva a půl roku

Institut klinické a experimentální medicíny (IKEM), který je největším transplantačním centrem v Česku, ve středu slavnostně zahájil stavbu dvou nových pavilonů. Přístavba umožní rozšíření kardiovaskulárních a transplantačních programů, bude tam také nový urgentní příjem. Náklady na stavbu budou 1,05 miliardy korun, z toho 603,7 milionu korun přispěje stát prostřednictvím strategických vládních investic.

Podepsání smlouvy se zhotovitelem a poklepání základního kamene stavby se ve středu zúčastnili premiér Andrej Babiš (ANO), ministr Petr Arenberger (za ANO), ředitel IKEM Michal Stiborek a zástupci stavební firmy IMOS Brno. Nové pavilony by měly být hotové za 2,5 roku.

Zdroj: ČTK
Další zprávy