Lovím dvacítky na své modré oči, říká 79letý český bohém

Magazín Magazín, TZ
15. 10. 2014 10:00
V Show Jana Krause se představí herec Jan Komínek, Miss Tattoo Adriana Křečková a bohém Antonín Kábele.
79letý bohém, který o sobě tvrdí, že chodí s dvacítkami a miluje se klidně i třikrát denně. Mimo to je i fotograf a sprinter. | Video: Prima FTV

Praha - Nejvýraznějším hostem Jana Krause bude bezpochyby 79letý bohém, který o sobě v rozhovorech tvrdí, že randí s dvacítkami a miluje se i třikrát denně. Antonín Kábele není jen svůdník, ale i atlet. Jako sprinter dosahuje stále nebývalé rychlosti. Jeho pozdně důchodový věk není znát ani na stylu života či zálib. Navíc fotí akty žen a závodně dělá atletiku.

"S atletikou jsem znovu začal až v 57 letech. Ve veteránech jsem pak začal závodit za Slavii," vysvětlil. Když má zdravotní problémy, zajde k doktorům, ale ti už prý ho znají. "Vědí, že tam jdu ne proto, abych byl nemocný, ale proto, abych byl zdravý."

Dvaadvacetiletá Adriana má potetovanou třetinu těla, i díky tomu získala titul Miss Tattoo.
2:06
Dvaadvacetiletá Adriana má potetovanou třetinu těla, i díky tomu získala titul Miss Tattoo. | Video: Prima FTV

Miss Tattoo i talentovaný herec

Dalším hostem v Show Jana Krause bude dvaadvacetiletá Adriana Křečková, která si nechala potetovat třetinu těla a stala se Miss Tattoo. Její záliba v tetování začala prý docela nevinně – když si v 18 letech nechala vytetovat malý nápis na paži. "Je to pro mě životní styl, kterému jsem se přizpůsobila," říká vystudovaná zlatnice, absolventka umělecké školy, která ale momentálně pracuje ve třísměnném provozu v automobilce.

"Na těle mám vlastně takový ilustrovaný odraz mého života. Někdo si píše deník, já si nechávám události tetovat na tělo," vysvětluje.

Kromě bohémského atleta a Miss Tattoo si Jan Kraus do své talk show pozval Jana Komínka, mladého seriálového a televizního herce, jenž aktuálně účinkuje v seriálu Cesty domů.

Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 15. října ve 21.35 na Primě.

 

Právě se děje

Další zprávy