Natřásající se pozadí Nicky Minaj přepsalo dějiny YouTube

Magazín Magazín
25. 8. 2014 11:30
Kontroverzní klip zaznamenal během pěti dnů přes 60 milionů zhlédnutí.
Nicki Minaj - Anaconda | Video: YouTube

Video – Americká zpěvačka a rapperka Nicki Minaj překonala svým videoklipem k písni Anaconda rok starý rekord Miley Cyrus v počtu zhlédnutí videa za prvních 24 hodin od jeho zveřejnění na YouTube. Explicitní klip zaznamenal 19,6 milionů kliků, a o tři sta tisíc tak překonal video Wrecking Ball zpěvačky Miley Cyrus.

Právě za kontroverzní klip, ve kterém nahá zpěvačka pózuje na demoliční kouli, získala Cyrus hlavní cenu hudební televize MTV za nejlepší video roku na MTV Video Music Awards.

Klip k úspěšnému singlu, kterým jednatřicetiletá Nicki Minaj ohlašuje své třetí album, natáčel šestadvacetiletý režisér Colin Tilley, který v minulosti spolupracoval s Enrique Iglesiasem, 50 Centem, Justinem Bieberem, Cheryl Cole nebo Justinem Timberlakem.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

KLDR odpálila podle Soulu balistickou raketu krátkého doletu

KLDR odpálila do moře balistickou raketu krátkého doletu, informovala agentura AP s odvoláním na jihokorejskou vládu. Střela spadla zřejmě do vod mimo japonskou výlučnou ekonomickou zónu, uvedla agentura Kjódó. Severokorejský velvyslanec při OSN zhruba v téže době na Valném shromáždění OSN v New Yorku vyzval Spojené státy, aby upustily od "nepřátelské politiky" vůči Severní Koreji.

Vypuštění rakety nepředstavuje okamžitou hrozbu pro americký personál, území ani pro spojence USA, sdělila v reakci armáda Spojených států, která má v Jižní Koreji na 28 000 vojáků. Odpálení střely však podle ní "zdůraznilo destabilizující dopady nedovoleného" severokorejského zbrojního programu.

Testy balistických raket zakazují KLDR rezoluce Rady bezpečnosti OSN. Soul nejprve informoval o blíže neurčené střele, kterou KLDR odpálila do moře východně od svých břehů. Japonsko už tehdy uvedlo, že by mohlo jít o balistickou raketu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy