Kanye West nutil postiženého fanouška, aby vstal z křesla

jaz
15. 9. 2014 10:24
Na koncertě amerického rappera došlo k nedorozumění, které zahraniční média nafoukla do obřích rozměrů.
Kanye West
Kanye West | Foto: Reuters

Sydney Rapper a zpěvák Kanye West během pátečního koncertu minulý týden vyzval fanoušky, aby si v průběhu jedné z písní stoupli. Nevěděl, že jsou mezi diváky i dva postižení muži.

"Rozhodl jsem se, že nemůžu zpívat tuhle písničku až do konce, dokud každý z vás nevstane," řekl Kanye v Sydney během koncertu, který přerušil na delší dobu, než původně plánoval.

Rapperovo faux pas si natáčela celá aréna.
Rapperovo faux pas si natáčela celá aréna. | Video: YouTube

Sedmatřicetiletý zpěvák křičel do mikrofonu, aby každý návštěvník koncertu vstal ze svých sedadel. Dva muži ale zůstali sedět, protože jeden z nich byl na invalidním vozíku a druhý měl protetické končetiny.

Ostatní fanoušci začali bučet a skandovat, aby muže přiměli vstát a mohlo se v koncertu pokračovat. Kanye podle deníku Daily Mail údajně také poslal svého bodyguarda do hlediště, aby zjistil, proč se fanoušci nehodlají připojit.

Když i ochranka pochopila, že pán z vozíků jen tak nevstane, Kanye se divákům omluvil a odehrál zbytek koncertu.

Přestože zahraniční média upozorňují na necitlivost rapperova chování, někteří účastníci koncertu mluví spíše o nedorozumění. "Viděl jsem toho muže na invalidním vozíku po show a byl velmi šťastný, že Kanye mluvil právě s ním," napsal fanoušek pod přezdívkou P Galbraith, který na YouTube zveřejnil inkriminovaný záznam z koncertu.

 

Právě se děje

před 16 minutami

Na japonském ostrově Suwanose vybuchla sopka Mt. Otake

Sopka Mt. Otake ležící na ostrově Suwanose na jihozápadě Japonska ve středu vybuchla. Velké kameny vymrštěné z kráteru dopadaly téměř kilometr daleko. Místní úřady zvýšily stupeň varování a omezily přístup obyvatel do okolí sopky, informovala agentura Kjódó.

Zdroj: ČTK
před 42 minutami

Phoenix zvládl závěr a získal v semifinále NBA proti Clippers druhou výhru

Basketbalisté Phoenixu pojedou do Kalifornie na třetí a čtvrté semifinále NBA proti Los Angeles Clippers za stavu 2:0 na zápasy. Vítězství 104:103 zajistil druhému týmu Západní konference košem 0,7 sekundy před koncem Deandre Ayton, autor 24 bodů a 14 doskoků. Nejlepším střelcem Suns byl s 29 body Cameron Payne. Clippers táhl s 26 body Paul George, ale osm vteřin před koncem minul dva trestné hody.

Další zprávy