Dan Landa přezpíval Kryla. Z toho by se obracel v hrobě

3. 12. 2013 5:00
Daniel Landa se opět vrací k původnímu řemeslu a na příští rok plánuje velký comeback.
Daniel Landa představil svou novinku | Video: YouTube.com

Pětačtyřicetiletý zpěvák na loňských cenách Český slavík prohlásil, že končí se šoubyznysem a vydává se coby Žito 44 za svými sny.

Pár si jich už dokonce splnil. Nedávno plaval se žraloky a teď připravuju mega koncert, kde hodlá představit své hity. Naposledy spatřila světlo světa jeho poslední novinka s názvem Král a klaun od písničkáře Karla Kryla, od kterého si Daniel Landa velmi rád půjčuje.

 Klip vznikl v ulicích historického centra Českého Krumlova, které je pod ochranou světového dědictví UNESCO.  

V klipu se objevila i jeho společnice a kamarádka Olga Lounová, která k videoklipu také napsala scénář.

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Do areálu amerického velvyslanectví v Bagdádu dopadly tři rakety

Do areálu amerického velvyslanectví v irácké metropoli Bagdádu dopadly tři rakety. Jedna z nich zasáhla jídelnu. Informovala o tom agentura AFP s odvoláním na bezpečnostní zdroj. O obětech či raněných se agentura nezmiňuje.

Podle AFP je to poprvé, co rakety zasáhly přímo americkou ambasádu nacházející se v opevněné a přísně střežené Zelené zóně, kde sídlí vláda a mnoho dalších zahraničních zastoupení.

před 4 hodinami

Samková si v druhém závodu v Kanadě polepšila na páté místo

Snowboardcrossařka Eva Samková skončila ve druhém závodu Světového poháru v kanadském zimním středisku Big White pátá a o místo vylepšila výsledek ze soboty. Vyhrála Australanka Belle Brockhoffová, která oplatila porážku Italce Michele Moioliové.

Mezi muži zvítězil v závodě, který se jel místo plánované soutěže družstev jako náhrada za zrušený SP v německém Feldbergu, Ital Lorenzo Sommariva. Jan Kubičík vypadl v prvním kole.

Úřadující mistryně světa a obhájkyně křišťálového glóbu Samková prošla z osmifinále i čtvrtfinále suverénně z prvního místa, semifinále se jí ale nepovedlo. V malém finále si tentokrát pozici v čele pohlídala.

Vedení v průběžném pořadí udržela Moioliová před Brockhoffovou, Samková je dál třetí. Další závody SP ve snowboardcrossu jsou na programu po zrušení Feldbergu až na začátku března v Sierra Nevadě, finále ve Veysonnaz se pojede v polovině března.

Další zprávy