Česká kuchyně? Nezdravá, ale chutná, tvrdí mongolská modelka

Magazín Magazín, komerční článek
3. 12. 2014 10:00
V Show Jana Krause se představí herečka Zuzana Kronerová, herec Csongor Kassai a modelka Mungunzul.
V Show Jana Krause se představí herečka Zuzana Kronerová, herec Csongor Kassai a modelka Mungunzul. | Video:

Praha – Mungunzul Bayarkhuu je modelka mongoslkého původu, která žije v Praze od roku 1999. Češi ji znají z plakátů, několika kalendářů či televizních reklam. Vypracovala se do pozice úspěšné modelky, ale pracuje také jako učitelka. Cizince učí češtinu, Čechy zase angličtinu a mongolštinu. Nedávno se zúčastnila soutěže Česko hledá mongolský talent.

Na svůj splněný sen ale Mungunzul zatím čeká. "Chtěla bych se stát herečkou a
zahrát si v českém filmu," přeje si. Jejím dalším snem je focení v Miláně. Plánuje také, že získá licenci, aby se mohla stát soudní překladatelkou, a chtěla by se vrátit na vysokou školu. Tu ukončila, když se její rodiče vrátili do Mongolska a ona tu zůstala se svým mladším bratrem, o kterého se musela postarat. Má ráda českou kuchyni, i když je prý nezdravá, tak jí chutná. V češtině prý nejvíce zápasí s předponami, a pak vznikají legrační nedorozumění.

Csongor Kassai
Csongor Kassai | Foto: Prima FTV

Slovenská herecká esa

Slovenský herec maďarského původu Csongor Kassai je nepřehlédnutelný nejen díky svým výrazným rysům, ale i díky širokému profesnímu záběru. Jedenačtyřicetiletý Csongor je už řadu let hereckou hvězdou, které jsou vlastní nejen komediální, ale i dramatické role. Z televize, filmu a divadla ho znají diváci nejen na Slovensku, ale i v Česku. Kromě herectví patří do jeho života další vášeň – biliard. "Chtěl bych se v něm stále zlepšovat. Dva roky hraji turnaje a dvakrát jsem se dostal do finále. Rád bych výhledově soutěžil aspoň v druhé lize," prozrazuje.

Jan Kraus přivítá ve své show i slovenskou herečku Zuzanu Kronerovou, která pochází ze slavného hereckého rodu Kronerů. Z filmů ji znají i čeští diváci – posledním byl například snímek Andělé všedního dne.

Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 3. prosince ve 21.35 na Primě.

 

Právě se děje

před 7 minutami

Trump po čtyřech letech opustil Bílý dům, míří na Floridu

Končící americký prezident Donald Trump po čtyřech letech ve funkci krátce po 08:00 místního času (14:00 středoevropského času) opustil Bílý dům, do kterého se nastěhuje jako nová hlava státu Joe Biden. Do vrtulníku Trumpa doprovodila jeho manželka Melania a prezident před nástupem krátce promluvil k přítomným novinářům. Jeho funkční období skončí v poledne místního času (18:00 SEČ).

Ještě před koncem svého mandátu má Trump vystoupit s prohlášením na Andrewsově základně, odkud pak v prezidentském speciálu Air Force One odletí na Floridu. První chvíle v pozici exprezidenta podle všeho stráví ve své rezidenci Mar-a-Lago ve West Palm Beach.

Zdroj: ČTK
Další zprávy