Jolieová a Pitt se hádají o výživné, vzkazy si vyřizují přes právníky i média

Magazín Magazín
10. 8. 2018 10:27
Hollywoodské hvězdy sice ohlásily rozchod před dvěma lety, rozvodové tahanice však stále trvají. Angelina Jolieová a Brad Pitt své spory nyní řeší přes právníky a média.
Angelina Jolieová a Brad Pitt v době soužití.
Angelina Jolieová a Brad Pitt v době soužití. | Foto: Reuters

Herečka a aktivistka Jolieová v úterý oznámila prostřednictvím svého právníka, že Pitt neplatí výživné na jejich šest dětí. Hercův právník však toto obvinění ve středu popřel s tím, že Jolieová dostala od svého bývalého partnera více než milion dolarů (přes 22 milionů korun) v hotovosti a dalších osm milionů dolarů na koupi domu.

Právnička Jolieové napsala, že neformální ujednání ohledně pravidelného výživného pro děti nebylo dodrženo. Ale podle Pittova právníka se Jolieová svým úterním prohlášením snažila dostat pouze do médií, citovala jej britská BBC.

Angelina Jolieová a Brad Pitt se dali dohromady po natáčení snímku Pan a paní Smithovi. V roce 2006 se jim narodilo první biologické dítě - dcera Shiloh Nouvel. Dva roky nato porodila Jolieová dvojčata Knoxe Léona a Vivienne Marcheline. Kromě toho spolu pár adoptoval také tři děti - Maddoxe narozeného v Kambodži, Paxe narozeného ve Vietnamu a Zaharu narozenou v Etiopii.

Pitt a Jolieová se vzali roce 2014 na zámku Miraval v jižní Francii a o dva roky později oznámili rozchod pro "nepřekonatelné rozdíly". Návrh údajně podala Jolieová. Rozchod "Brangeliny", jak se hvězdnému páru přezdívalo, provází řada kontroverzí.

Herec byl nařčen ze špatného chování k dětem kvůli údajné facce synovi v soukromém letadle. Kromě toho Pitt v loňském rozhovoru pro časopisu GQ připustil, že mu alkohol přerostl přes hlavu a zapříčinil tak řadu osobních problémů. Nyní podle svých slov již nepije.

Angelina Jolieová zase vloni v rozhovoru pro Vanity Fair uvedla, že se snaží držet rodinu pohromadě, i když každý večer přemýšlí, jestli je dobrou matkou.

Vloni koncem srpna se také objevily informace, že Brad Pitt dluží miliony francouzské interiérové designérce, která pomáhala s úpravami sídla Pittových na jihu Francie.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy