Jak se lidé baví v karanténě? Popíjejí, schovávají se před dětmi a venčí psy s dronem

Magazín Magazín
20. 3. 2020 6:00
Obyvatelé různých koutů světa reagují na karanténu, kterou vlády zavádějí kvůli šíření koronaviru, rozličnými způsoby. Někteří mají v domácím vězení nervy na pochodu a propadají zoufalství, jiní se situaci snaží odlehčit humorem a nad jejich vynalézavostí často zůstává rozum stát. Podívejte se na výběr vtipných fotek a videí, jimiž si lidé zpříjemňují těžké chvíle.

Někteří lidé si pořád nemůžou zvyknout na to, že pracují z domova. Cestu městskou hromadnou dopravou, která dřív tvořila nedílnou součást jejich dne, si tak nahrazují po svém.

 

Právě se děje

před 43 minutami

Brankář Šeda prodloužil s Mladou Boleslaví smlouvu do roku 2021

Fotbalový brankář Jan Šeda prodloužil v Mladé Boleslavi smlouvu do června 2021. Čtyřiatřicetiletý gólman už za Středočechy odchytal přes stovku zápasů, o pokračování spolupráce se zkušenou oporou klub informoval na svém webu.

"Je to zkušený brankář, který v Mladé Boleslavi opakovaně pomohl klubu v těžkých situacích a dnes by už měl být tím správným mentorem pro naše mladé brankáře v áčku i béčku a svými zkušenostmi by jim měl pomáhat ve sportovním růstu na prvoligovou úroveň," uvedl prezident klubu Josef Dufek. "Nová smlouva je pro mě samozřejmě pocta a nad jejím podepsáním jsem se nemusel dvakrát rozmýšlet. Věřím, že předvedu ještě spoustu dobrých výkonů," prohlásil Šeda.

V nejvyšší české soutěži odchytal za středočeský celek 118 ligových zápasů. V aktuálním ročníku zasáhl do 15 utkání, ve zbylých deseti dostal přednost třiadvacetiletý Jan Stejskal. "Je pravda, že patřím k nejstarším hráčům dnešního týmu, a věřím, že stále mám a budu mít mančaftu co předávat ze svých zkušeností," konstatoval Šeda, který v minulosti hrál za nizozemský Waalwijk a indický tým Goa. Krátce působil i v Teplicích, za něž si ale ligový start nepřipsal.

Šeda je druhým hráčem Mladé Boleslavi, který v nedávné době prodloužil s klubem kontrakt. V polovině května učinil stejný krok kapitán Marek Matějovský. Osmatřicetiletý záložník se momentálně zotavuje z opakované operace achilovky a není jasné, kdy se znovu vrátí do hry.

Další zprávy