Točí se nový Útěk z vězení. Navzdory smrti hlavní postavy

Kultura Kultura
7. 8. 2015 15:22
Seriál o detailně naplánovaném útěku z vězení bude mít novou sérii. Vrátí se obě hlavní postavy v podání Wentwortha Millera a Dominica Purcella.
Foto: fox

Praha – Americká televizní stanice Fox ohlásila, že chystá pokračování seriálu Útěk z vězení. Mají se vrátit hlavní postavy bratrů, které hráli Wentworth Miller a Dominic Purcell, jak informoval web TVline.

Seriál v sobě kombinoval drama, krimi a akční žánr a stal se velice populárním už první sérií v roce 2005. V dovětku k čtvrté a poslední sérii však hlavní postava Mika zemřela na rakovinu.

Výkonný ředitel stanice Fox nejdříve řekl, že scenárista Pail Scheuring bude ignorovat poslední události, ale šéfka televize dodala: "Nemyslím si, že úplně přejde, co se stalo. To, co nám navrhl, bylo velmi logické a uvěřitelné vysvětlení toho, proč jsou postavy Útěku z vězení naživu a stále se pohybují po světě."

Kromě bratrů se mají vrátit některé další postavy a fanoušci již teď doufají, že to bude T-Bag, kterého nezapomenutelně ztvárnil Robert Knepper. Jeho postava jako jediná z pětice útěkářů skončila zpět ve vězení.

Útěk z vězení se vysílal mezi lety 2005 až 2009. Měl celkem 81 dílů a poté následoval televizní film The Final Break, který byl dovětkem k poslední epizodě. Seriál vyprávěl o geniálním Mikovi (W. Miller), který spáchal zločin, aby se dostal do vězení, ve kterém čeká na rozsudek smrti jeho bratr Lincoln (D. Purcell). Ten je neprávem obviněn z vraždy bratra americké viceprezidentky a Mike ho chce dostat z vězení.

Natáčení nové série ještě nezačalo, v plánu je celkem 10 dílů.

 

Právě se děje

Další zprávy