Šebrle poprvé uváděl zprávy. Spokojený se sebou ale nebyl

ČTK ČTK
30. 6. 2014 10:01
Český atlet Roman Šebrle poprvé moderoval zprávy na televizi Prima po boku Gabriely Kratochvílové.
Roman Šebrle a Gabriela Kratochvílová
Roman Šebrle a Gabriela Kratochvílová | Foto: Lenka Hatašová / Prima FTV

Praha - Vícebojařský šampion Roman Šebrle s miss Gabrielou Kratochvílovou včera poprvé uváděl hlavní zprávy televize Prima. Nervózní byl možná více než před závodem, řekl ČTK. Přestože absolvoval moderování bez většího množství přeřeků, spokojený sám se sebou úplně nebyl. Věří ale, že se bude zlepšovat.

"Na začátku byla obrovská nervozita, ale opravdu obrovská, jakou jsem už dlouho nezažil," popisoval pocity z prvního uvádění zpráv. Nedají se prý srovnat s nervozitou před závody. "Tam je nervozita dobrá už pro ten adrenalin," poznamenal. Navíc atletice se Šebrle věnoval přes dvě desetiletí, kdežto v moderování zpráv je nováčkem. "Už jsem uváděl nějaké akce, ale tohle je něco jiného. Čtení do kamery má určité zákonitosti a tempo, což je pro mě zatím těžké," konstatoval.

Gábina? Jsme jen kolegové

"Já nejsem nikdy spokojen. Na první moderování to dopadlo dobře, ale věřím, že to bude dál lepší a lepší," řekl se smíchem. Že má vedle sebe nejkrásnější dívku České republiky, ho prý nerozptyluje. "Já na Gábinu, ač je opravdu krásná, koukám jako na kolegyni," podotkl.

Nová dvojice doplnila dosavadní dva páry moderátorů hlavních zpráv na Primě, tedy Kláru Doležalovou s Karlem Voříškem a Terezii Kašparovskou s Tomášem Hauptvogelem. Šebrle původně s uváděním hlavní zpravodajské relace nepočítal, myslel, že bude uvádět sport. Pro jeho moderátorskou polovičku, Českou miss 2013 Kratochvílovou, bylo naopak moderování snem. "Jsem za tuto příležitost nesmírně vděčná. A pokud jde o Romana, jsem ráda, že volba padla právě na něj. Nebojím se říct, že je to gól," uvedla.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy