První Česko Slovenský X-Factor. Kdo zasedne v porotě?

pej
31. 1. 2014 15:37
Televize Prima oznámila složení připravované hudební show X-Factor. Kromě mladičké zpěvačky Celesty Buckingam se v ní objeví Sisa Sklovská, Ondřej Brzobohatý a Oto Klempíř.
Porota X-Factor
Porota X-Factor | Foto: Aktuálně.cz

Praha – Televize Prima ve spolupráci se slovenskou JOJ uvedou na jaře už druhý ročník pěvecké soutěže s názvem X-Factor.

Ve čtyřčlenné porotě zasedne slovenská zpěvačka Celeste Buckingham, která se tak stane nejmladší porotkyní českých i slovenských talentových soutěží v historii. Další ženou v soudcovské židli se stala slovenská popová a muzikálová zpěvačka Sisa Sklovská.

Mužskou a zároveň českou část poroty zajistí muzikant a skladatel Ondřej Brzobohatý a skladatel a textař Ota Klempíř, který je známý především spoluprací se skupinou J.A.R.

Vysílací práva k soutěži vlastní televize Prima spolu se slovenskou JOJ od roku 2011. Obě televize uvedou na jaře Česko Slovenský X-Factor, který bude fungovat na základě modernějších pravidel.

 

Právě se děje

před 17 minutami

Po požáru domu na Praze 5 skončila jedna žena v nemocnici. Hasiči několik osob evakuovali

Pětašedesátiletá žena skončila v nemocnici po odpoledním požáru bytu ve druhém patře činžovního domu v Praze 5. Nadýchala se zplodin. Z domu muselo být evakuováno několik lidí. Hasiči požár dostali rychle pod kontrolu. Rozsah škody a příčinu vzniku ohně zjišťují vyšetřovatelé. 

Hořet začalo krátce po 15:00 v Lidické ulici. "Hasiči nasadili na lokalizaci plamenů jeden vodní proud vnitřní částí budovy. Během zásahu zachránili čtyři osoby pomocí vyváděcích masek a jednoho psa. Několik osob se evakuovalo před příjezdem hasičů," uvedl mluvčí pražských hasičů Martin Kavka. Oheň dostali hasiči pod kontrolu za 17 minut, poté ještě kontrolovali skrytá ohniska termokamerou. Museli také rozebrat i část stropního podhledu bytu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy