Pohlreich se převlékl za muslimku a vyhodili ho z hospody. Araby nemám rád, vysvětlil hostinský

Magazín Magazín
7. 2. 2017 9:34
Poslední díl televizního pořadu Ano, šéfe!, ve kterém šéfkuchař Zdeněk Pohlreich hodnotní a napravuje české restaurace, se odehrál v motorestu Ušák, jehož majitel nemá rád Araby a během natáčení jel na motorce tzv. protiislámskou jízdu. „Chci mu dokázat, že jednodušší je bojovat humorem než baseballovou pálkou,“ řekl Pohlreich, proč se rozhodl vzít si burku.
Ano, šéfe! - vyhazov z motorestu Ušák (upozorňujeme, že video obsahuje vulgární výrazy a není vhodné pro děti a mladistvé). | Video: Prima FTV

U severočeského města Kadaň se nachází motorest Ušák, kam zavítal v rámci nových dílů pořadu Ano, šéfe! Zdeněk Pohlreich. Hospodu u silnice vede svérázný majitel Erich Szymaniec, který střílí holuby v domácím chovu revolverem a nebojí se udělat v restauraci velké změny, aby mu slavný šéfkuchař udělil doporučení.

Ušák podstoupil jako všechny restaurace, kde televize Prima svoji gastronomickou show natáčela, tzv. zátěžový test, během kterého obsadili podnik majitelovi kamarádi – motorkáři.

Během večera vystoupil Erich na pódium, poděkoval zaplněné hospodě a řekl jí svůj názor na muslimy a uprchlickou krizi. Zároveň pozval Zdeňka Pohlreicha na půlnoční jízdu proti islamizaci země. Šéfkuchař odmítl.

Při závěrečném hodnocení Ušáka si ale Pohlreich neodpustil menší provokaci a převlékl se do burky a předstíral, že je muslimka. „Když jsme naposledy odjížděli, tak se tam chystala nějaká protiislámská jízda na motorce. Oblíknu se takhle šaškovsky kvůli tomu, abych Erichovi dokázal, že jednodušší je bojovat humorem než baseballovou pálkou,“ vysvětlil Pohlreich.

V hospodě však narazil. Vyděšený personál ho z dálky pozoroval, a když si ho všiml Erich, řekl, že „takové lidi neobsluhuje“, a Pohlreicha v převlečení doslova vynesl z restaurace. „Já Araby nemám rád,“ řekl mu překvapený majitel. „Na tom přece nezáleží, host jako host,“ kontroval kuchař.

Motorest Ušák nakonec od Pohlreicha doporučení získal, šéfkuchař mu udělil jednu hvězdu ze tří.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Makedonská pohraniční stráž našla opuštěný kamion se 47 migranty

Hlídka pohraniční stráže Severní Makedonie objevila v blízkosti hranic s Bulharskem a Řeckem opuštěný kamion, v němž bylo pět desítek ilegálně cestujících migrantů.

Kamion, jehož řidič utekl, hlídka objevila v pátek pozdě večer. V nákladním prostoru tohoto vozidla se schovávalo 47 migrantů pocházejících z Afghánistánu, Pákistánu a Iráku, informovala policie.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Hokejový útočník Frk podepsal novou smlouvu s Los Angeles

Hokejový útočník Martin Frk podepsal novou dvouletou smlouvu s Los Angeles. Šestadvacetiletý hráč by si v příštích dvou letech měl v NHL vydělat celkem 1,45 milionu dolarů. Kings o tom informovali na svém oficiálním webu.

Odchovanec Karlových Varů zamířil do Los Angeles před sezonou, v předešlých letech působil v kanadsko-americké soutěži v organizaci Detroitu. Za Kings Frk zatím odehrál osm zápasů, vstřelil pět branek a přidal asistenci. Většinu sezony působil na farmě v týmu Ontario Reign v nižší AHL.

Frk působí v zámoří od roku 2010, po třech letech v juniorské soutěži QMJHL se snažil prosadit do kádru Detroitu, což se mu stabilně podařilo jen v sezoně 2017/18, kdy za Red Wings odehrál 68 utkání s bilancí jedenácti branek a čtrnácti asistencí. Většinu času strávil útočník s vyhlášenou tvrdou střelou na farmách v AHL a ECHL. Celkem zatím v NHL nastoupil k 108 utkáním (17+20).

Loni se rodák z Pelhřimova domluvil na smlouvě s Los Angeles, která mu v případě pobytu v NHL zajišťovala plat 700.000 dolarů. Podle nového kontraktu si mírně polepší, podle webu capfriendly.com má ale garantovaný stejný plat v NHL i AHL.

Další zprávy