reklama
 
 

Pohlreich se převlékl za muslimku a vyhodili ho z hospody. Araby nemám rád, vysvětlil hostinský

7. 2. 2017 9:34
Ano, šéfe! - vyhazov z motorestu Ušák (upozorňujeme, že video obsahuje vulgární výrazy a není vhodné pro děti a mladistvé). | Video: Prima FTV |  02:00
Poslední díl televizního pořadu Ano, šéfe!, ve kterém šéfkuchař Zdeněk Pohlreich hodnotní a napravuje české restaurace, se odehrál v motorestu Ušák, jehož majitel nemá rád Araby a během natáčení jel na motorce tzv. protiislámskou jízdu. „Chci mu dokázat, že jednodušší je bojovat humorem než baseballovou pálkou,“ řekl Pohlreich, proč se rozhodl vzít si burku.

U severočeského města Kadaň se nachází motorest Ušák, kam zavítal v rámci nových dílů pořadu Ano, šéfe! Zdeněk Pohlreich. Hospodu u silnice vede svérázný majitel Erich Szymaniec, který střílí holuby v domácím chovu revolverem a nebojí se udělat v restauraci velké změny, aby mu slavný šéfkuchař udělil doporučení.

Ušák podstoupil jako všechny restaurace, kde televize Prima svoji gastronomickou show natáčela, tzv. zátěžový test, během kterého obsadili podnik majitelovi kamarádi – motorkáři.

Během večera vystoupil Erich na pódium, poděkoval zaplněné hospodě a řekl jí svůj názor na muslimy a uprchlickou krizi. Zároveň pozval Zdeňka Pohlreicha na půlnoční jízdu proti islamizaci země. Šéfkuchař odmítl.

Při závěrečném hodnocení Ušáka si ale Pohlreich neodpustil menší provokaci a převlékl se do burky a předstíral, že je muslimka. „Když jsme naposledy odjížděli, tak se tam chystala nějaká protiislámská jízda na motorce. Oblíknu se takhle šaškovsky kvůli tomu, abych Erichovi dokázal, že jednodušší je bojovat humorem než baseballovou pálkou,“ vysvětlil Pohlreich.

V hospodě však narazil. Vyděšený personál ho z dálky pozoroval, a když si ho všiml Erich, řekl, že „takové lidi neobsluhuje“, a Pohlreicha v převlečení doslova vynesl z restaurace. „Já Araby nemám rád,“ řekl mu překvapený majitel. „Na tom přece nezáleží, host jako host,“ kontroval kuchař.

Motorest Ušák nakonec od Pohlreicha doporučení získal, šéfkuchař mu udělil jednu hvězdu ze tří.

autor: Magazín | 7. 2. 2017 9:34

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama