Návrat Pobřežní hlídky. S Pamelou a Mitchem se moc nepočítá

jaz
7. 10. 2014 7:20
Po letech odkladů začne filmové studio Paramount natáčet celovečerní film na motivy slavného seriálu z 90. let.
Foto: Profimédia.cz

Praha – Americký wrestler a herec Dwayne Johnson potvrdil svou účast na nově připravovaném filmu Pobřežní hlídka. "To je moje pláž. Pověsti nelhaly, natočíme film Pobřežní hlídka. Bude prostopášný a doufejme i pekelně vtipný," napsal na Instagramu.

Podle The Hollywood Reporter už před časem najalo studio dva scenáristy Jeremyho Garelicka a Petera Tolana, kteří vytvořili komediální verzi scénáře. Ta se ale nesetkala s velkým úspěchem. Do médií unikly jen střípky z původně zamýšleného příběhu. Noví plavčíci v červených trenýrkách tentokrát měli bojovat se sérií žraločích útoků a drogovým kartelem.

Dwayn Johnson prozradil natáčení filmu vzkazem na Instagramu.
Dwayn Johnson prozradil natáčení filmu vzkazem na Instagramu. | Foto: Dwayn Johnson / Instagram

Plavčíci budou mít nového šéfa

To je ale teď minulostí. Nově totiž dostal scénář na přepracování Justin Malen, který je podepsaný pod komedií Bad Teacher 2 nebo televizním seriálem Trophy Wife. Režii akční komedie producenti svěřili dvojici Sean Anders a John Morris.

Stále se spekuluje nad účastí Pamely Anderson a Davida Hasselhoffa, kteří seriál proslavili, a díky němuž se také staly sex symboly své doby. Podle zvěstí by ale tito představitelé legendárního Mitche Buchannona a C. J. Parker měli dostat jen epizodní role. Zato americký silák Dwayne Johnson by si měl zahrát šéfa plavčíků.

Původní seriálová Pobřežní hlídka o plavčících z Los Angeles oslavila na konci září své 25. narozeniny. Kultovní seriál odstartoval na televizních obrazovkách v roce 1989 a divákům nabídl celkem 11 sezón.

 

Právě se děje

před 59 minutami

Bývalý politik ANO Švachula obviněný z korupce zůstává ve vazbě

Hlavní postava korupční kauzy na radnici Brna-středu a bývalý člen hnutí ANO Jiří Švachula dál zůstává ve vazbě. Rozhodl o tom ve čtvrtek v neveřejném jednání Krajský soud v Brně, informoval Seznam. Švachula je ve vazbě od začátku března, soudy mají obavu, že by mohl uprchnout. Policie výši úplatků v kauze zatím vyčíslila na více než 17 milionů korun.

Další zprávy