Teorie velkých peněz. Penny inkasuje za každý díl milion

ČTK ČTK
5. 8. 2014 12:20
Herci ze seriálu Teorie velkého třesku si vydobyli navýšení honorářů, natáčení osmé řady začne tuto středu.
Teorie velkého třesku
Teorie velkého třesku | Foto: CBS

Los Angeles - Tři protagonisté amerického televizního seriálu Teorie velkého třesku si vyjednali podstatně vyšší honoráře. Měla by tak skončit nucená pauza, která kvůli sporu o peníze odložila začátek natáčení osmé řady seriálu, informovala agentura AFP.

Držitel ceny Emmy Jim Parsons společně s kolegy Johnnym Galeckim a Kaley Cuoco dosáhli zhruba trojnásobného zvýšení dosavadního honoráře. Od nynějška tak budou mít asi milion dolarů (přes 20 milionů Kč) za každou epizodu, upřesnil server The Hollywood Reporter.

Trio podepsalo tříletou smlouvu, což znamená, že v Teorii velkého třesku zůstanou nejméně do desáté řady.

Teorie velkých přátel

Jejich honoráře se nyní dostaly přibližně na stejnou úroveň, jako měly hvězdy televizního seriálu Přátelé. Produkce 24 dílů osmé řady Teorie velkého třesku má být obnovena ve středu.

Seriál měl při své poslední řadě v USA průměrnou sledovanost 20 milionů diváků, což ze seriálu učinilo nejsledovanější komediální pořad v Americe.

Parsons už za roli Sheldona získal třikrát cenu Emmy. Letos je znovu nominován, stejně jako celý seriál. Ceny Emmy se budou udělovat 25. srpna.

 

Právě se děje

před 56 minutami

Do areálu amerického velvyslanectví v Bagdádu dopadly tři rakety

Do areálu amerického velvyslanectví v irácké metropoli Bagdádu dopadly tři rakety. Jedna z nich zasáhla jídelnu. Informovala o tom agentura AFP s odvoláním na bezpečnostní zdroj. O obětech či raněných se agentura nezmiňuje.

Podle AFP je to poprvé, co rakety zasáhly přímo americkou ambasádu nacházející se v opevněné a přísně střežené Zelené zóně, kde sídlí vláda a mnoho dalších zahraničních zastoupení.

před 1 hodinou

Samková si v druhém závodu v Kanadě polepšila na páté místo

Snowboardcrossařka Eva Samková skončila ve druhém závodu Světového poháru v kanadském zimním středisku Big White pátá a o místo vylepšila výsledek ze soboty. Vyhrála Australanka Belle Brockhoffová, která oplatila porážku Italce Michele Moioliové.

Mezi muži zvítězil v závodě, který se jel místo plánované soutěže družstev jako náhrada za zrušený SP v německém Feldbergu, Ital Lorenzo Sommariva. Jan Kubičík vypadl v prvním kole.

Úřadující mistryně světa a obhájkyně křišťálového glóbu Samková prošla z osmifinále i čtvrtfinále suverénně z prvního místa, semifinále se jí ale nepovedlo. V malém finále si tentokrát pozici v čele pohlídala.

Vedení v průběžném pořadí udržela Moioliová před Brockhoffovou, Samková je dál třetí. Další závody SP ve snowboardcrossu jsou na programu po zrušení Feldbergu až na začátku března v Sierra Nevadě, finále ve Veysonnaz se pojede v polovině března.

Další zprávy