Teorie velkých peněz. Penny inkasuje za každý díl milion

ČTK ČTK
5. 8. 2014 12:20
Herci ze seriálu Teorie velkého třesku si vydobyli navýšení honorářů, natáčení osmé řady začne tuto středu.
Teorie velkého třesku
Teorie velkého třesku | Foto: CBS

Los Angeles - Tři protagonisté amerického televizního seriálu Teorie velkého třesku si vyjednali podstatně vyšší honoráře. Měla by tak skončit nucená pauza, která kvůli sporu o peníze odložila začátek natáčení osmé řady seriálu, informovala agentura AFP.

Držitel ceny Emmy Jim Parsons společně s kolegy Johnnym Galeckim a Kaley Cuoco dosáhli zhruba trojnásobného zvýšení dosavadního honoráře. Od nynějška tak budou mít asi milion dolarů (přes 20 milionů Kč) za každou epizodu, upřesnil server The Hollywood Reporter.

Trio podepsalo tříletou smlouvu, což znamená, že v Teorii velkého třesku zůstanou nejméně do desáté řady.

Teorie velkých přátel

Jejich honoráře se nyní dostaly přibližně na stejnou úroveň, jako měly hvězdy televizního seriálu Přátelé. Produkce 24 dílů osmé řady Teorie velkého třesku má být obnovena ve středu.

Seriál měl při své poslední řadě v USA průměrnou sledovanost 20 milionů diváků, což ze seriálu učinilo nejsledovanější komediální pořad v Americe.

Parsons už za roli Sheldona získal třikrát cenu Emmy. Letos je znovu nominován, stejně jako celý seriál. Ceny Emmy se budou udělovat 25. srpna.

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Polská PiS žádá přepočítání hlasů senátních v šesti obvodech, kde její kandidáti neuspěli

Polská vládní strana Právo a spravedlnost (PiS) v pondělí požádala polský nejvyšší soud o přepočítání hlasů v několika volebních obvodech, kde předminulou neděli neuspěli její kandidáti na senátory poměrně malým rozdílem hlasů. PiS podle televize TVN 24 zatím požádala o přepočítání hlasů v šesti obvodech, kde údajně byla jako neplatná vyřazena část hlasů. V Polsku o půlnoci vyprší čas na námitky stran vůči volbám. PiS si v parlamentních volbách 13. října udržela většinu v dolní komoře parlamentu, Sejmu, ale přišla o většinu právě v senátu, což jí může komplikovat další vládnutí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy