Fila: Šíp už nemůže hrát hlupáka. Minišou je utrpení pro hosta i diváky

Pandemie zavinila, že v Česku není možné natáčet tradiční talkshow s více lidmi. Nový pořad Minišou Karla Šípa je toho podle kritika Kamila Fily důkazem.
Podívejte se na videorecenzi k pořadu Minišou Karla Šípa. | Video: Kamil Fila, Blahoslav Baťa

Pořad dlouhý 50 minut, kdy si dva lidé u stolu povídají bez diváků, nepřipomíná show, ale spíš slow TV. "Jako kdybyste se dívali na plápolající oheň v krbu," říká v nadsázce Fila.

"Za normálních okolností hraje Karel Šíp při natáčení Všechnopárty poručíka Columba, který říká ‚nic nevím, nerozumím, vysvětlete mi to’. A tím hosta rozpovídá. V Minišou u Jiřího Suchého, který je ve vysokém seniorním věku, už musí hostovi napovídat a vést ho, dělat mu externí paměť," myslí si Fila.

Podle něho je pořad spíš utrpení, které snad s koncem lockdownu skončí.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 51 minutami

Provoz na dálnici D1 přerušila na 169. kilometru nehoda kamionu, tvoří se dlouhé kolony

Provoz na 169. kilometru dálnice D1 u Domašova na Brněnsku je kvůli nehodě kamionu z pondělního večera stále přerušený. Kamiony ve směru na Brno stojí od 161. kilometru. Průjezdný není ani směr na Prahu, kde byla po ránu kolona zhruba 12 kilometrů dlouhá. Policisté provoz odklání mezi exity 168 a 178. Na objízdných trasách, které vedou po silnici II/602, se nyní v ranní špičce tvoří kolony a řidiči se musí připravit na zdržení, řekl policejní mluvčí Pavel Šváb. Policie rovněž kolem 8:00 na svém twitteru uvedla, že se uklízí vysypaný náklad a následně bude nutné opravit poničené dopravní značení a betonová dělící svodidla.

Bulharský kamion se převrátil v pondělí okolo 19:15 v zúženém úseku. Zcela tak zablokoval oba směry D1. Při nehodě nikdo neutrpěl vážnější zranění, řekl mluvčí jihomoravských policistů Bohumil Malášek.

V kamionu byly krabice s pivem, které bylo potřeba přeložit do jiného vozu. "V průběhu noci se podařilo vyprostit havarovaný kamion. Nyní probíhá úklid vozovky. Objízdná trasa je přetížená, v ranní špičce je na ní velké riziko tvorby kolon," sdělila policie dnes ráno na twitteru.

Zdroj: ČTK
Další zprávy