reklama
 
 

SOUTĚŽ Vyhrajte knihu Vlhká místa i lístky do kina!

4. 12. 2013 19:33
Pěti výhercům pošleme knihu a dva lístky do kina na Vlhká místa

Soutěž - Vyhrajte s deníkem Aktuálně.cz knihu Vlhká místa a lístek do kina na stejnojmennou filmovou adaptaci.

Pěti výhercům nabízíme dva lístky i knihu, dalším pěti knihu. Soutěžit lze do čtvrtku 4. prosince do 11:00. Výherce budeme informovat mailem. Výhry zašleme poštou, nebo si je bude možné vyzvednout na recepci Aktuálně.cz v Dělnické ulici 12 v Praze-Holešovicích.

Románový debut německé autorky a populární televizní moderátorky Charlotte Rocheové Vlhká místa vyšel v roce 2008. Sedm měsíců se kniha udržela na nejvyšších příčkách literárních žebříčků a stala se bestsellerem roku 2008. Byla přeložena do 27 jazyků a vedle Německa, Rakouska a Švýcarska byla vydána ve 28 zemích, včetně České republiky.

Čtěte také
Carla Juri: Emocionální nahota je horší než sexuální

Vlhká místa se stala po zfilmování také hitem v německy mluvívích zemích. Příběh vypráví o osmnáctileté Helen, která ráda experimentuje. Zvláště v sexu a také v oblasti hygieny má několik vlastních svérázných teorií. Své okolí šokuje upřímností a komentáři, jež by pravá dáma nikdy nevypustila z úst.
 
Hlavní roli Helen si užila osmadvacetiletá Carla Juri, která na letošním Berlinale obdržela proslulou cenu Shooting Star pro nejlepší mladé evropské herce. Role Helen ve Vlhkých místech pro ni byla první hlavní rolí v německém celovečerním filmu, ve své domovině ale už získala dvakrát prestižní cenu Quartz.

autor: Kultura | 4. 12. 2013 19:33

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama