SOUTĚŽ Vyhrajte audioknihu Jo Nesba Nemesis!

Kultura Kultura
12. 12. 2013 14:47
Třem výhercům nabízíme vánoční balíček čtyř audioknih
Foto: Profimédia

Soutěž - Vyhrajte s deníkem Aktuálně.cz kolekci audioknih z vydavatelství Radioservis. Třem výhercům nabízíme po čtyřech audioknihách včetně nejčerstvější novinky Jo Nesba Nemesis.
 
Soutěžit lze do pondělí 16. prosince (do 11:00). Tři výherce budeme informovat mailem, balíček se čtyřmi audioknihami jim pošleme poštou na adresu, kterou uvedou v odpovědi na soutěžní otázky.

Foto: Aktuálně.cz
Foto: Aktuálně.cz
Foto: Aktuálně.cz
Foto: Aktuálně.cz

Kromě Nemesis nabízíme ještě Atlas mraků od Davida Mitchella, Zatím dobrý. Mašínovi od Jana Nováka, dětskou knihu Roalda Dahla Danny, mistr světa.

Detektivní román Jo Nesba Nemesis vychází v rozhlasové úpravě a v hlavní roli Haryho Holea se představí Igor Bareš. V Radioservisu už jako audiokniha vyšli Lovci hlav i Netopýr.

Bestseller Atlas mraků od Davida MItchella se loni dočkal filmové adaptace od tvůrců kultovního Matrixu Lany a Andyho Wachowských.

Audioverze knihy Jana Nováka Zatím dobrý je rozhlasovou nahrávkou z roku 2005. Zřejmě žádná událost z našich moderních dějin nevyvolává stále tolik otazníků a protikladných soudů jako „případ" bratrů Mašínových. Jaké stanovisko zaujmout k tomu, co se tehdy stalo?

Kniha pro děti od Roalda Dahla Danny, mistr světa má hvězdné obsazení. Vypravěčem je František Němec, v jednotlivých rolích se objeví Ilja Racek, Josef Somr a další. Dahl stále patří k nejvydávanějším a nejčtenějším autorům, i když zemřel už před 23 lety.

Čtěte také
Harry Hole se vydává na krvavou cestu za spásou

Hole se stal v perverzním Bangkoku ztělesněným trestem

Recenze: Harry Hole poznává v Netopýrovi temnotu

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com


 

Právě se děje

Další zprávy