Schwarzenegger překvapil skvělou formou. V 73 letech posiluje a tasí meč jako zamlada

mk mk
22. 6. 2021 16:43
Legendární hollywoodský herec Arnold Schwarzenegger na Facebooku zveřejnil video v rámci reklamní kampaně na novou kolekci "Bar-barian", která připomíná jednu z jeho nejslavnějších rolí. V klipu se vrací do kůže ikonického válečníka a krále Barbara Conana. Série s tímto hrdinou ho v osmdesátých letech katapultovala do pozice nejlépe placené hollywoodské hvězdy.
Arnold Schwarzenegger - Be a Barbarian | Video: Arnold Schwarzenegger

Klip na sociálních sítích sklidil mnoho reakcí, většina komentujících oceňuje hercovu fyzickou kondici. V 73 letech zvedá těžké činky a předvádí bojovou choreografii z filmu, který byl natočen před téměř 40 lety.

Schwarzenegger, který mezi roky 2003 - 2011 zastával úřad guvernéra Kalifornie, v posledních letech ve filmovém průmyslu nezaznamenal žádný mimořádný úspěch. Na sociálních sítích je ale aktivní a úspěšný i nadále. Často se vyjadřuje k aktuální politické situaci ve Spojených státech, patřil mj. k nejhlasitějším kritikům bývalého prezidenta Donalda Trumpa.

 

Právě se děje

před 2 minutami

Trump chtěl po ministerstvu spravedlnosti, aby loňské volby označilo za zkorumpované, píše se v poznámkách bývalého náměstka zveřejněných Kongresem.

Zdroj: ČTK
před 57 minutami

Na Českokrumlovsku se srazilo na přejezdu auto s vlakem, zranili se tři lidé

Při srážce automobilu s vlakem u Holubova na Českokrumlovsku se zranili dospělý člověk a dvě děti z auta. Záchranáři je převezli do nemocnice. Podle prvotních informací řidič auta vjel na přejezd i přes výstražné znamení. Novináře o tom informovala ve zprávě mluvčí jihočeské policie Štěpánka Schwarzová.

"Na místě záchranáři ošetřovali tři zraněné osoby: Muž musel být v rámci poskytnutí akutní přednemocniční péče napojen na umělou plicní ventilaci a ze závažnými mnohačetnými poraněními převezen ve stabilním stavu na anesteziologicko-resuscitační oddělení Nemocnice České Budějovice," uvedla mluvčí jihočeských záchranářů Zuzana Fajtlová. Dodala, že o zdravotním stavu dětí nelze poskytnout detailní informace kvůli jejich věku.

Ve vlaku cestovalo přibližně 45 lidí. Nehoda se stala po 14:00 na železniční trase mezi Českými Budějovicemi a Černým Křížem. Provoz na trati je vdaném úseku podle odhadů Českých drah minimálně do 17:00 přerušen.

Zdroj: ČTK
Další zprávy