Rus se omylem ocitl v čínské reality show. Vyhrát nechtěl, teď je konečně na svobodě

Magazín Magazín
29. 4. 2021 10:47
Ruský mladík Vladislav Ivanov po třech měsících konečně vypadl z čínské reality show, v rámci níž byli účastníci na tropickém ostrově a museli plnit nejrůznější úkoly. Rus se do soutěže dostal nedopatřením a dělal všechno pro to, aby ho diváci co nejdřív dostali ven.
Vladimir Ivanov dělal všechno proto, aby z reality show vypadl. Jeho laxní přístup ale diváky natolik bavil, že se Rus dostal skoro až do finále.
Vladimir Ivanov dělal všechno proto, aby z reality show vypadl. Jeho laxní přístup ale diváky natolik bavil, že se Rus dostal skoro až do finále. | Foto: Produce Camp 2021/Instagram

Sedmadvacetiletý Vladislav Ivanov hovoří plynule mandarínštinou, a tak se do soutěže chtěl přihlásit jako učitel, který bude dvěma japonským účastníkům pomáhat s jazykem. Na castingu ale omylem podepsal smlouvu, která z něj udělala jednoho ze soutěžících.

Přestože litoval, že si ji lépe nepřečetl, nebylo cesty zpět. Za odstoupení od kontraktu by totiž musel zaplatit vysokou pokutu a čínští televizní producenti se ho navíc nechtěli vzdát. Připadal jim pohledný a byli přesvědčení, že si ho publikum oblíbí. Informoval o tom zábavní web LADbible.

Zápletka reality show Produce Camp spočívá v tom, že její autoři nechají skupinu začínajících zpěváků toužících po slávě a uznání společně bydlet na tropickém ostrově. Tam zůstávají bez kontaktu s okolním světem, protože musí odevzdat své mobilní telefony, a pro pobavení diváků plní nejrůznější výzvy.

Obecenstvo mezitím hlasuje o tom, kdo v show zůstane a kdo půjde z kola ven. Jedenáct nejoblíbenějších účastníků pak má na konci soutěže založit boyband. Ivanov však po kariéře člena chlapecké skupiny nijak netoužil, a tak do svých pěveckých a tanečních výkonů dával co nejméně úsilí, aby ho hlasující co nejdřív vyřadili.

To se ovšem nestalo a mladý Rus to nakonec navzdory svému přání dotáhl až do finále, které se vysílalo 24. dubna. Laxní přístup k soutěži z něj paradoxně udělal jednoho z favoritů. Fanouškům totiž jeho poraženectví připadalo zábavné a nechtěli o něj přijít.

"Proslavit se v boybandu opravdu není můj sen. Neumím zpívat ani tančit. Doufám, že dostanu co nejmíň hlasů, abych konečně mohl na svobodu," řekl Ivanov televizním kamerám před velkým finále. Na fotkách pořízených při jeho odjezdu z ostrova pak jen zářil štěstím. "Konečně s tím můžu seknout," napsal svým podporovatelům na čínské sociální síti Weibo.

Mohlo by vás zajímat: Televizní odpad historických rozměrů. Je Like House záškodnickou akcí tvůrce?

TV Prima se rozhodla zavřít ve vile u Berouna sedm influencerů. Ten z účastníků, který dostane od diváků nejvíc hlasů, si přijde na půl milionu korun. | Video: Kamil Fila, Blahoslav Baťa
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 minutou

Na letišti v Mošnově na Novojičínsku začaly Dny NATO, v okolí se tvoří kolony

Společným seskokem českých a polských parašutistů s vlajkami v sobotu na letišti v Mošnově na Novojičínsku začaly dvoudenní Dny NATO a Dny Vzdušných sil Armády ČR. Po oba dny je v osmihodinovém programu připraveno mnoho dynamických ukázek na zemi i ve vzduchu. Kromě toho mohou lidé vidět na zemi řadu atraktivních strojů, mezi nimi poprvé víceúčelový letoun F-35 Lightning II nebo bezpilotní letoun MQ-9 Reaper.

V okolí letiště se i letos tvoří kolony aut, vzhledem k omezené kapacitě akce ale nejsou tak dlouhé jako v jiných letech. Operátor speciální policejní linky Michal Tichý řekl ČTK, že kolony ze všech stran dosahují maximálně tří kilometrů.

Dny NATO jsou největší bezpečnostní přehlídkou v Evropě. Na akci se představují armádní, bezpečnostní a záchranářské jednotky ze 17 zemí. Speciální partnerskou zemí je letos Švédsko.

Vstup na dvoudenní akci, která se koná nedaleko Ostravy, je zdarma. V minulosti ji navštěvovalo i přes 200 tisíc lidí, mnoho i ze zahraničí, zejména z Polska a Slovenska. Loni musely být Dny NATO kvůli koronavirové pandemii bez diváků v místě akce, lidé mohli program sledovat v televizi a na internetu. Letos je počet diváků omezený maximálně na 40 tisíc každý den.

Kvůli kontrole počtu lidí si letos návštěvníci poprvé museli předem pořídit vstupenky. Jsou sice nadále zdarma, ale lidé zaplatili 15 korun jako servisní poplatek. Musí rovněž mít potvrzení o bezinfekčnosti, tedy očkování proti covidu-19, prodělání nemoci nebo negativním testu.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Autobus srazil v Ratiboři na Vsetínsku chodce, muž střet nepřežil

Linkový autobus srazil v pátek večer v Ratiboři na Vsetínsku chodce. Sedmačtyřicetiletý muž střet nepřežil. Okolnosti nehody zjišťují kriminalisté a dopravní policisté, sdělila dnes policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

Tragická nehoda se stala po 18:00. "Zemřel při ní sedmačtyřicetiletý muž. Ten z prozatím přesně nezjištěných příčin vstoupil bezprostředně do jízdní dráhy linkového autobusu, který jel ve směru od Hošťálkové. Třicetiletý řidič autobusu, i přes veškerou snahu, již nedokázal střetu zabránit," uvedla mluvčí.

Chodec podle ní při nehodě utrpěl závažná zranění. "Na místo jako první dorazili policisté z Jablůnky, kteří společně se svědky události prováděli do příjezdu záchranářů resuscitaci. Muž bohužel svým zraněním na místě podlehl. U řidiče autobusu jsme provedli dechovou zkoušku na alkohol. Byla negativní," uvedla Kyšnerová.

Přesné okolnosti tragické nehody podle ní nadále zjišťují vsetínští kriminalisté společně s dopravními policisty. "Po dobu vyšetřování nehody byl provoz na komunikaci částečně omezen a doprava byla řízena kyvadlově," doplnila mluvčí.

Podle dostupných údajů je chodec dvacátou obětí letošních dopravních nehod ve Zlínském kraji. Za loňský rok zemřelo na silnicích v regionu při nehodách 23 lidí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy