Psa srazilo auto. Přežil 400 kilometrů zaklíněný v nárazníku

Magazín Magazín
3. 4. 2015 15:45
Dramatický příběh se šťastným koncem se odehrál v Číně, toulavý pes srážku přežil a našel nový domov.

Lou-ti (Chu-nan) – Řidič auta srazil na silnici toulavého psa, kterého veterináři vyprostili z předního nárazníku až po 400 kilometrech jízdy.

Stěží uvěřitelný příběh se šťastným koncem se stal v Číně, kde pan Čang při řízení vozu porazil psa, který mu vběhl do vozovky, píše People's Daily Online. Řidič si myslel, že zvíře zabil, proto nezastavil a pokračoval v jízdě. Když se po nějaké době ozývalo z přední části vozu psí kňučení a štěkání, došlo mu, že pes je stále naživu.

"Jel jsem docela rychle, takže když jsem toho psa srazil, měl jsem za to, že je buď mrtvý, nebo utekl pryč," řekl novinářům pan Čang. Zastavil auto a zkontroloval situaci. Pes byl zaseknutý v předním nárazníku.

"Neodvážil jsem se ho vyndat sám, myslel jsem, že bude bezpečnější, když se vrátím zpátky," vysvětluje svoje rozhodnutí otočit auto a vrátit se 400 kilometrů zpět do města. Tam poté vyhledal veterináře, kteří zvíře vyprostili a ošetřili.

Pes neměl kromě oděrek a škrábanců žádné vážnější zranění. Dojatý pan Čang se nechal slyšet, že srážku se psem bere jako osudovou, a proto se rozhodl toulavého psa adoptovat.

 

Právě se děje

Další zprávy