Prymula na videu vybuchl smíchy, když slyšel vtip o Vojtěchovi

Magazín Magazín
2. 10. 2020 15:58
Já bych se určitě nadlábl. Když čert půjde s mnoha anděly, možná za vámi vůbec nedorazí. Přijde doba, kdy si ještě společně zazpíváme. Takovými výroky reaguje ministr zdravotnictví Roman Prymula na dotazy a komentáře na svém twitterovém účtu. Sledujícím prozradil, i co rozhodně nepatří do jeho volnočasových aktivit. Připravili jsme přehled jeho nejvtipnějších reakcí.
Prymula se na Twitteru předvádí jako humorník: Přijde doba, kdy si společně zazpíváme | Video: Twitter/Roman Prymula
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Disney bude od zaměstnanců vyžadovat očkování

Walt Disney Company se přidala k firmám, které od svých zaměstnanců začnou vyžadovat očkování proti nemoci covid-19. "Očkování je nejlepší nástroj, kterým můžeme celosvětovou pandemii dostat pod kontrolu a ochránit naše zaměstnance," vysvětlil agentuře AP mluvčí společnosti, jež provozuje zábavní parky, televize, filmová studia i vydavatelství.

Zaměstnancům, kteří dosud očkovaní nejsou, Disney poskytne 60 dnů na to, aby se nařízení přizpůsobili. Po dohodě s odbory rovněž firma oznámila, že očkování bude vyžadovat od všech budoucích pracovníků. Stejně jako Disney hodlají očkování od zaměstnanců vyžadovat firmy Walmart, Google, Facebook, Twitter, Uber, Lyft nebo noviny Washington Post. Podobné opatření, byť zatím ne plošně pro všechny pracovníky, zavádí i videotéka Netflix.

Zdroj: AP
Další zprávy