VIDEO Emma Stone je jasnovidka. V novém filmu Woodyho Allena

Podívejte se na první ukázku z nového filmu Kouzlo měsíčního svitu, který se odehrává v minulém století na jihu Francie.
Podívejte se na první ukázku z filmu Kouzlo měsíčního svitu s Emmou Stone a Colinem Firthem. | Video: Yahoo Movies

Video - Podívejte se na první trailer k dramatu Kouzlo měsíčního svitu, známého režiséra Woody Allena. V hlavních rolí se představí Emma Stone, kterou nyní můžete vidět v kinech po boku Petera Parkera ve filmu Amazing Spider-Man 2, a britský herec Colin Firth (Gambit).

Děj romantického dramatu je zasazen do 20. let minulého století v jižní Francii, kde si místní smetánka nechá věštit budoucnost od vědmy Stephanie (Emma Stone). Elegantní gentleman Stanley (Colin Firth) dostane za úkol odhalit, zda je žena podvodnice, ovšem brzy propadá jejímu šarmu.

Marcia Gay Harden a Emma Stone
Marcia Gay Harden a Emma Stone | Foto: Kultura

V dalších rolích uvidíme Marciu Gay Harden (seriál Newsroom), Jacki Weaver (Terapie láskou), Eileen Atkins (Nádherné bytosti), Hamishe Linklatera (Newsroom) nebo Simona McBurneye (Jana Eyrová).

Kromě režie se Woody Allen ujal i scénáře. Posledním jeho filmem bylo drama Jasmíniny slzy, za nějž získal nominaci na Oscara za Nejlepší původní scénář. Kameramanem Kouzla měsíčního svitu je Darius Khondji, který nasnímal už dva Allenovy filmy - Půlnoc v Paříži (2011) a Do Říma s láskou (2012).

Americká premiéra se odehraje 25. července, česká kina pak snímek uvedou 7. srpna.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 1 hodinou

Porota shledala expolicistu Chauvina vinným ve všech třech bodech žaloby v případě vraždy a zabití Afroameričana Floyda. Verdikt přečetl soudce

Floyd zemřel loni v květnu poté, co mu běloch Chauvin devět a půl minuty klečel na krku, i když si Floyd stěžoval, že nemůže dýchat. Případ vyvolal celosvětové protesty proti rasismu, násilí a debatu o rasismu a postupech policie v USA.

Zdroj: ČTK
před 3 hodinami

Ukrajinský prezident Zelenskyj vyzval ruského prezidenta Putina, aby přijel na východní Ukrajinu a projednal s ním snížení napětí

Zdroj: ČTK
Další zprávy