Práce snů v Itálii. Výrobce Nutelly shání placené ochutnávače svých výrobků

Magazín Magazín
7. 8. 2018 11:16
Italský výrobce populární čokoládové pomazánky hledá šedesátku neprofesionálních ochutnávačů. Požaduje pouze ochotu přestěhovat se do Itálie a pracovat s počítačem. Vybraní kandidáti postupně od konce září projdou tříměsíčním placeným tréninkem, při kterém budou hodnotit nejen spoustu výrobků z oříšků, kokosu či bílé čokolády, ale také se naučí nové věci o chutích a vůních a pomůžou firmě s propagací.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Shutterstock

Milovníci čokoládové pomazánky Nutella, sladkých pralinek Ferrero Rocher a Kinder čokolád by si neměli nechat ujít jedinečnou nabídku práce. Společnost Ferrero se sídlem v Itálii totiž shání šedesátku ochutnávačů svých výrobků.

Požadavky? Zájemci by měli být ochotni přestěhovat se do italského města Alba, mít vytříbené chutě, žádné alergie a měli by dokázat pracovat s počítačem. Další zkušenosti a dovednosti nejsou požadovány.

Vybraní kandidáti postupně od konce září projdou tříměsíčním placeným tréninkem, při kterém budou hodnotit nejen spoustu výrobků z oříšků, kokosu či bílé čokolády, ale také se naučí nové věci o chutích a vůních.

Kdo zvládne trénink, získá nabídku dlouhodobé spolupráce, která začne čtyřhodinovým pracovním týdnem, píše server Travel and Leisure.

Podle italského deníku The Local je to vůbec poprvé, kdy firma chce na práci ochutnávače zaměstnat neprofesionály. Zájemci o pozici mohou napsat na oficiální e-mail [email protected] a do předmětu by měli uvést referenční kód ALB01.

Podívejte se na video: Takhle se Francouzi poprali v obchodě kvůli levné Nutelle

Francouzi se v obchodech poprali o extrémně levnou nutellu | Video: Asociated Press
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 21 minutami

Rath v létě podal ústavní stížnost, soud o ní rozhodne spolu s podnětem Mladého

Bývalý středočeský hejtman za ČSSD David Rath podal v létě ústavní stížnost proti verdiktu v první větvi korupční kauzy. Ústavní soud ji bude řešit společně s podnětem dalšího aktéra téže kauzy, manažera Tomáše Mladého. Konečné rozhodnutí o stížnostech zatím nepadlo, uvedla mluvčí soudu Miroslava Číhalíková Sedláčková.

Soudcem zpravodajem, který připraví rozhodnutí, bude Vladimír Sládeček. Důvodem pro spojené řízení je věcná souvislost obou podnětů. "Stěžovatelé brojí proti totožným rozhodnutím obecných soudů, která byla vydána v řízení, jehož byli oba účastníky. Na základě tohoto zjištění, z důvodu hospodárnosti a efektivity, Ústavní soud spojil ve výroku uvedené věci ke společnému řízení," stojí v usnesení.

Rozsudek v první větvi korupční kauzy kolem Ratha letos potvrdil Nejvyšší soud, když odmítl všechna dovolání. Odsouzení včetně Ratha v nich vznesli desítky různých námitek, avšak neuspěli. "Trestná činnost spáchaná obviněnými byla činností sofistikovanou, kdy se navenek průběh obou veřejných zakázek jevil jako souladný se zákonem o veřejných zakázkách," rozhodl Nejvyšší soud.

Zdroj: ČTK
Další zprávy