Práce snů v Itálii. Výrobce Nutelly shání placené ochutnávače svých výrobků

Magazín Magazín
7. 8. 2018 11:16
Italský výrobce populární čokoládové pomazánky hledá šedesátku neprofesionálních ochutnávačů. Požaduje pouze ochotu přestěhovat se do Itálie a pracovat s počítačem. Vybraní kandidáti postupně od konce září projdou tříměsíčním placeným tréninkem, při kterém budou hodnotit nejen spoustu výrobků z oříšků, kokosu či bílé čokolády, ale také se naučí nové věci o chutích a vůních a pomůžou firmě s propagací.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Shutterstock

Milovníci čokoládové pomazánky Nutella, sladkých pralinek Ferrero Rocher a Kinder čokolád by si neměli nechat ujít jedinečnou nabídku práce. Společnost Ferrero se sídlem v Itálii totiž shání šedesátku ochutnávačů svých výrobků.

Požadavky? Zájemci by měli být ochotni přestěhovat se do italského města Alba, mít vytříbené chutě, žádné alergie a měli by dokázat pracovat s počítačem. Další zkušenosti a dovednosti nejsou požadovány.

Vybraní kandidáti postupně od konce září projdou tříměsíčním placeným tréninkem, při kterém budou hodnotit nejen spoustu výrobků z oříšků, kokosu či bílé čokolády, ale také se naučí nové věci o chutích a vůních.

Kdo zvládne trénink, získá nabídku dlouhodobé spolupráce, která začne čtyřhodinovým pracovním týdnem, píše server Travel and Leisure.

Podle italského deníku The Local je to vůbec poprvé, kdy firma chce na práci ochutnávače zaměstnat neprofesionály. Zájemci o pozici mohou napsat na oficiální e-mail [email protected] a do předmětu by měli uvést referenční kód ALB01.

Podívejte se na video: Takhle se Francouzi poprali v obchodě kvůli levné Nutelle

Francouzi se v obchodech poprali o extrémně levnou nutellu | Video: Asociated Press
 

Právě se děje

před 17 minutami

Trump neuspěl. Odvolací soud je nadále pro nahlédnutí do jeho finančních záznamů

Odvolací soud ve Spojených státech zamítl ve středu žádost prezidenta Donalda Trumpa, aby se znovu zabýval rozhodnutím, které dalo za pravdu výboru Sněmovny reprezentantů. Ten žádá o nahlédnutí do prezidentových finančních záznamů. Informovala o tom ve čtvrtek agentura Reuters. Trumpův právník John Sekulow už řekl, že se proti rozhodnutí odvolá k nejvyššímu soudu USA.

Výbor pro dohled a reformu americké Sněmovny reprezentantů letos firmu Mazars LLP, která zpracovávala pro Trumpa účetnictví, vyzval, aby mu poskytla finanční záznamy prezidenta a několika jeho firem za posledních osm let. Jde o jeden z řady právních kroků, které vyhrocují konflikt mezi Sněmovnou reprezentantů, ovládanou demokraty, a Bílým domem.

Zdroj: ČTK
před 20 minutami

U Břeclavi se srazil autobus s dvěma auty, šest lidí utrpělo lehká zranění

Při nehodě autobusu, dodávky s návěsem a osobního auta u Břeclavi se ve čtvrtek před 6:00 zranilo lehce šest lidí. Pět z nich byli cestující z linkového autobusu. Silnice I/55 je v místě nehody uzavřená, policisté dopravu hned za sjezdem z dálnice D2 odklánějí na Ladnou. Kolony tam zatím nejsou.

"Dodávka vezla na návěsu domácí bazén. Náklad se rozkmital a dodávka bokem narazila do linkového autobusu, který jel v protisměru od Břeclavi na Hodonín. Do návěsu dodávky pak následně narazil ještě osobní automobil," uvedla břeclavská policejní mluvčí Kamila Haraštová.

Zdroj: ČTK
Další zprávy