Práce snů v Itálii. Výrobce Nutelly shání placené ochutnávače svých výrobků

Magazín Magazín
7. 8. 2018 11:16
Italský výrobce populární čokoládové pomazánky hledá šedesátku neprofesionálních ochutnávačů. Požaduje pouze ochotu přestěhovat se do Itálie a pracovat s počítačem. Vybraní kandidáti postupně od konce září projdou tříměsíčním placeným tréninkem, při kterém budou hodnotit nejen spoustu výrobků z oříšků, kokosu či bílé čokolády, ale také se naučí nové věci o chutích a vůních a pomůžou firmě s propagací.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Shutterstock

Milovníci čokoládové pomazánky Nutella, sladkých pralinek Ferrero Rocher a Kinder čokolád by si neměli nechat ujít jedinečnou nabídku práce. Společnost Ferrero se sídlem v Itálii totiž shání šedesátku ochutnávačů svých výrobků.

Požadavky? Zájemci by měli být ochotni přestěhovat se do italského města Alba, mít vytříbené chutě, žádné alergie a měli by dokázat pracovat s počítačem. Další zkušenosti a dovednosti nejsou požadovány.

Vybraní kandidáti postupně od konce září projdou tříměsíčním placeným tréninkem, při kterém budou hodnotit nejen spoustu výrobků z oříšků, kokosu či bílé čokolády, ale také se naučí nové věci o chutích a vůních.

Kdo zvládne trénink, získá nabídku dlouhodobé spolupráce, která začne čtyřhodinovým pracovním týdnem, píše server Travel and Leisure.

Podle italského deníku The Local je to vůbec poprvé, kdy firma chce na práci ochutnávače zaměstnat neprofesionály. Zájemci o pozici mohou napsat na oficiální e-mail [email protected] a do předmětu by měli uvést referenční kód ALB01.

Podívejte se na video: Takhle se Francouzi poprali v obchodě kvůli levné Nutelle

Francouzi se v obchodech poprali o extrémně levnou nutellu | Video: Asociated Press
 

Právě se děje

před 4 hodinami

Boeing kvůli počasí opět odložil zkušební let letounu 777X

Americká strojírenská společnost Boeing v pátek stejně jako ve čtvrtek odložila zkušební let svého širokotrupého letounu 777X kvůli špatnému počasí. Oznámila to firma. Dodala, že se o let znovu pokusí v sobotu v 19:00 SEČ.

Zkušební let stroje 777X se měl původně uskutečnit již loni v létě, Boeing ho ale odložil a zdůvodnil to problémy s křídly, softwarem a dodávkami motorů firmy General Electric.

Zdroj: ČTK
Aktualizováno před 5 hodinami

Kvůli silným bouřím a záplavám na Madagaskaru zemřelo 21 lidí

Silné bouře, které postihly severozápad Madagaskaru, si od neděle vyžádaly 21 mrtvých. Dalších 20 lidí se pohřešuje, uvedly dnes madagaskarské úřady. Prudký déšť, který na ostrově způsobil záplavy a sesuvy půdy, zasáhl téměř 90 000 lidí. Část země má narušenou infrastrukturu a hrozí nedostatek jídla, píše AFP.

Rozvodněná řeka například v městečku Mitsinjo smetla 24 lidí, z nich čtyři byli nalezeni mrtví, zbývajících 18 se pohřešuje. Ve 120 kilometrů vzdálené vesnici Tsaramandroso přišli o život rovněž čtyři lidé. Dalších devět lidí zemřelo ve městě Maevatanana, většina z nich v těžební oblasti.

Deště také poničily části dvou hlavních silnic, které spojují severozápad země se zbytkem ostrova, a odřízly tak několik vesnic. Voda na jednom místě odnesla zhruba 700 metrů dlouhý úsek silnice.

Zdroj: ČTK
před 7 hodinami

Představitelé EU i britský premiér Johnson podepsali brexitovou dohodu

Představitelé Evropské unie a Spojeného království dnes splnili jeden z posledních formálních požadavků před odchodem Británie z EU: Brusel i Londýn podepsali brexitovou "rozvodovou" dohodu, která by po ratifikaci Evropským parlamentem měla za týden ukončit spojení Spojeného království s unijní "sedmadvacítkou", informovala agentura AFP.

Dohodu nejprve za EU podepsala předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová a předseda Evropské rady Charles Michel. Následně byl dokument odeslán do Londýna, kde jej podpisem stvrdil britský premiér Boris Johnson.

Europarlament bude o ratifikaci dohody hlasovat 29. ledna. Opustit EU by Británie měla po 47 letech členství o půlnoci 31. ledna.

Zdroj: ČTK
Další zprávy