Mimořádná zpráva

Rodiče našli dopis své mrtvé dcery. Psala svému budoucímu já

jaz
15. 1. 2014 11:20
Taylor Smith ve svých 10 letech napsala dopis svému dospělému já. O dva roky později poskytl útěchu její rodině, když dívka zemřela na zápal plic.
Taylor Smith
Taylor Smith | Foto: Facebook Mary Ellen Glasgow Smith

Taylor Smith z Tennesse zemřela náhle na začátku nového roku poté, co prodělala pneumonii. Rodiče i staršího bratra její smrt velmi zasáhla. Když ale procházeli její věci, našli zalepený dopis, který Taylor psala sama sobě, když jí bylo 10 let.

Zdánlivě nedůležité otázky i rady dospělému já byly pro zdrcené rodiče velkou útěchou.

Na obálce stálo, že ho má dospělá Taylor otevřít až v roce 2023. V tu dobu by jí bylo dvaadvacet let.

"Blahopřeji ti k absolvování vysoké školy, pokud ji nemáš, vrať se a snaž se dál, abys získala ten titul," napsala Taylor sama sobě.

Dopis pomohl rodině v těžkých chvílích.
Dopis pomohl rodině v těžkých chvílích. | Video:

V dopise se také ptá, jestli stále ještě dávají v televizi Doctora Who, a apeluje na sebe, aby se nezapomínala modlit a neztrácela víru v boha. Jak její otec médiím řekl, byla to právě poznámka o víře, která mu pomohla snášet mnohem lépe utrpení z její smrti.

"Jestli je to boží čas, je to boží čas a on ji miloval víc, než jsem kdy mohl já. Natolik že řekl "pojď"," svěřil se otec Taylor WJHL News.

 "No, myslím, že je to všechno, Ale nezapomeň, že je to už 10 let, co jsem tohle psala. Stalo se hodně dobrého i špatného. Ale to je život a musíme se s tím smířit," napsala Taylor na závěr dopisu.

 

Právě se děje

Další zprávy