Vydrezuroval ze synů svalovce. Teď na nich chce vydělat

jaz
3. 6. 2014 8:00
Oba chlapci tvrdě posilují už od útlého dětství. Otec teď hledá sponzory, aby dovedl syny ke slávě.
Foto: Giuliano Stroe / Facebook

Bukurešť – Giuliano Stroe z rumunské vesnice Icoana se proslavil i se svým o dva roky mladším bratrem Claudiem coby nejsilnější dítě na světě. Na internetu mu neřekne nikdo jinak než Herkules.

Chlapci podstupují pod vedením svého otce Iuliana každodenní dvouhodinový trénink v malé posilovně u nich v domě. Tu jim zřídil právě kvůli tvrdému drilu.

Giulian se ve svých devíti letech pyšní dokonale vypracovanými svaly a dvěma světovými rekordy v 90stupňových vertikálních klikách a ve cviku na tyči zvaný "lidský prapor".

Jeho mladší bratr Claudiu začal s posilováním ještě coby 18 měsíční batole, když se snažil napodobit svého bratra.

"Dobrý den, přátelé. Hledám sponzora pro své kluky. Je tu někdo, kdo by chtěl být Giulianovým a Claudiovým sponzorem?" napsal nedávno otec chlapců na Facebook, aby získal finanční prostředky pro další trénink a proslavení svých synů.

Před časem se snažil s rodinou prorazit v Itálii, tam ale o dva malé svalovce nebyl zájem a nyní Iulian přemýšlí, jak se opět dostat z vesnice, kde není práce, a zpeněžit umění svých synů. Proto se rozhodl, že zkusí štěstí ve Velké Británii, kde hodlá pracovat jako dělník.

 

Právě se děje

před 9 minutami

Polská velvyslankyně v Praze šikanovala podřízené, zjistila komise

Stávající polská velvyslankyně v Praze Barbara Ćwiorová se dopustila šikany a diskriminace vůči svým podřízeným, uvedl zpravodajský server Onet.pl s odvoláním na zjištění zvláštní komise polského ministerstva zahraničí. Případ již 11 měsíců vyšetřuje také varšavská prokuratura, ale bezvýsledně: až dosud nebyla s to ani vznést obvinění, ani případ odložit, dodal server. Současně se pozastavil nad tím, že velvyslankyně stále vede zastupitelský úřad a před pár dny provázela šéfa diplomacie Jacka Czaputowicze při jednáních v Praze.

Ministerstvo zahraničí Onetu sdělilo, že interní vyšetřování skončilo potvrzením mobbingu a diskriminace, ale vzhledem k citlivosti informací a ochraně osobních údajů nelze poskytnout podrobnosti. Interní vyšetřování začalo loni 30. dubna.

Zdroj: ČTK
Další zprávy