Ceny MTV: Vyhrála Taylor Swift, všichni řeší polonahou Cyrus

Foto: Reuters
Magazín ČTK Magazín, ČTK
31. 8. 2015 10:28
V noci z neděle na pondělí se udílely hudební ceny MTV Video Music Awards, které ocenily nejlepší videoklipy roku. Večerem provázela svérázným způsobem zpěvačka Miley Cyrus.

Los Angeles – Americká zpěvačka Taylor Swift ovládla letošní ceny hudební televize MTV, když si ze slavnostního večera v Los Angeles odnesla celkem tři trofeje za nejlepší hudební videa. Mezi dalšími oceněnými byli mimo jiné raper Kanye West či rocková skupina Fall Out Boy.

Swift si odnesla cenu za nejlepší popový videoklip k písni Blank Space, za který byla oceněna rovněž v kategorii zpěvaček. Hlavní cenu za videoklip roku získala její píseň s hostujícím raperem Kendrickem Lamarem Bad Blood, která je údajně inspirovaná sporem s popovou konkurentkou Katy Perry.

West, jemuž patřily při ceremoniálu vůbec nejhlasitější ovace, si odnesl cenu pojmenovanou po Michaelu Jacksonovi, která patří umělci s novátorským přístupem k tvorbě videoklipů.

Nejlepším hiphopovým videem se stala píseň zpěvačky Nicki Minaj Anaconda, skupina Fall Out Boy získala cenu za rockový klip k písni Uma Thurman.

Na scéně se během večera objevila mimo jiné spoře oděná Miley Cyrus, která zazpívala svou novinku o kouření marihuany, dvě nové písně představil Justin Bieber.

 

Právě se děje

před 16 minutami

Brazilský prezident oznámil, že má možná rakovinu kůže. Lékaři mu odstranili mateřské znamínko

Brazilský prezident Jair Bolsonaro má možná rakovinu kůže. Podle agentury Reuters to oznámil poté, co mu ve středu lékaři odstranili mateřské znamínko z ucha. Bolsonaro prohlásil, že se těší dobrému zdraví, ale bylo mu doporučeno zrušení návštěvy města Salvador v brazilském státě Bahía kvůli vyčerpanosti.

Čtyřiašedesátiletý prezident Brazílie je považován za krajně pravicového a také velmi kontroverzního politika. Mnozí ho například viní z toho, že přispívá k odlesňování svou politikou upřednostňování ekonomického rozvoje před ochranou životního prostředí a zlehčováním varovných statistik.

Zdroj: ČTK
Další zprávy