Ceny MTV: Vyhrála Taylor Swift, všichni řeší polonahou Cyrus

Ceny MTV: Vyhrála Taylor Swift, všichni řeší polonahou Cyrus
Slavnostní večer moderovala kontroverzní zpěvačka Miley Cyrus.
Miley během večera i zazpívala a opět dostála své pověsti. Skladbu Do It si vystřihla v duetu se zpěvákem Waynem Coynem z kapely The Flaming Lips.
...
Miley Cyrus ví, jak na sebe upoutat pozornost...
Foto: Reuters
Magazín ČTK Magazín, ČTK
31. 8. 2015 10:28
V noci z neděle na pondělí se udílely hudební ceny MTV Video Music Awards, které ocenily nejlepší videoklipy roku. Večerem provázela svérázným způsobem zpěvačka Miley Cyrus.

Los Angeles – Americká zpěvačka Taylor Swift ovládla letošní ceny hudební televize MTV, když si ze slavnostního večera v Los Angeles odnesla celkem tři trofeje za nejlepší hudební videa. Mezi dalšími oceněnými byli mimo jiné raper Kanye West či rocková skupina Fall Out Boy.

Swift si odnesla cenu za nejlepší popový videoklip k písni Blank Space, za který byla oceněna rovněž v kategorii zpěvaček. Hlavní cenu za videoklip roku získala její píseň s hostujícím raperem Kendrickem Lamarem Bad Blood, která je údajně inspirovaná sporem s popovou konkurentkou Katy Perry.

West, jemuž patřily při ceremoniálu vůbec nejhlasitější ovace, si odnesl cenu pojmenovanou po Michaelu Jacksonovi, která patří umělci s novátorským přístupem k tvorbě videoklipů.

Nejlepším hiphopovým videem se stala píseň zpěvačky Nicki Minaj Anaconda, skupina Fall Out Boy získala cenu za rockový klip k písni Uma Thurman.

Na scéně se během večera objevila mimo jiné spoře oděná Miley Cyrus, která zazpívala svou novinku o kouření marihuany, dvě nové písně představil Justin Bieber.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

V Kongu po nehodě autobusu s cisternou převážející benzín uhořelo 33 lidí

V provincii Kwango na západě Konga při střetu autobusu s cisternou převážející pohonné hmoty uhořelo 33 lidí. Cisterna směřovala po jednom z hlavních tahů do metropole Kinshasy, zjistila agentura AFP z policejních zdrojů. Pozůstatky obětí dopravní nehody v pondělí ráno pohřbili.

"V noci ze soboty na neděli uhořelo 33 lidí při velkém požáru způsobeném kolizí rozměrného vozidla přepravujícího pohonné hmoty a přeplněného autobusu," uvedlo vedení místní policie. "Mohli jsme vyzvednout jen lebky, zbytek těl se nepodařilo najít. S úctou jsme je pohřbili dnes ráno," uvedl další policejní zdroj.

Dopravní nehody s četnými oběti na životech jsou v Kongu poměrně časté, na vině je špatný technický stav mnoha vozidel i silnic nebo opilí řidiči, někdy též bez potřebných znalostí. V říjnu 2018 na trase mezi Kinshasou a Matadi taktéž havarovala cisterna, při nehodě tehdy zemřelo 53 lidí. Tragickou bilanci 230 obětí měla nehoda cisterny v roce 2010.

Zdroj: ČTK
Další zprávy