Kubrt! Cože, nepřišly gumičky?! Kaiser a Lábus převedli na divadlo své legendární scénky

Kubrt! Cože, nepřišly gumičky?! Kaiser a Lábus převedli na divadlo své legendární scénky
Jiří Lábus a Oldřich Kaiser oprášili své legendární scénky, připsali nové a zasadili je do dějového rámce rekreace na Mallorce. Zde najmutí herci Lábus s Kaiserem baví nudící se rekreanty - scénkami i písničkami.
Hudební čísla obstará Oldřich Kaiser, jenž se ukáže jako velmi zdatný houslista, kytarista, mandolinista i basista...
...a jeho partnerka Dáša Vokatá, legendární undergroundová zpěvačka, jež dříve žila a vystupovala s básníkem Ivanem Martinem Jirousem, zvaným Magor.
"Kubrt! Cože? Nepřišly gumičky?! A to mi říkáte teď, když jsem nechal udělat nálev?!"
Foto: Divadlo Kalich
hrz
Aktualizováno 25. 10. 2017 19:23
Slavné scénky Oldřicha Kaisera a Jiřího Lábuse jsou zpět, zasazené do kulis zájezdu na Mallorcu, kde jsou oba herci najmutí jako baviči rekreantů. Pásmo mělo 24. října premiéru v Divadle Kalich. Název „Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem“ odkazuje hned ke třem legendárním skečům. Ty už znalé diváky nepřekvapí, zato velmi překvapí písně životních partnerů Dáši Vokaté a Oldřicha Kaisera, jenž se představí jako zdatný multiinstrumentalista. "Když jsme ty scénky před nějakými třiceti lety vymýšleli, vůbec by nás tenkrát nenapadlo, že je budou diváci chtít vidět ještě v roce 2017," říká Jiří Lábus.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 4 hodinami

Po střelbě v Liberci zemřela žena, muže lékaři převezli do nemocnice

Po střelbě v Liberci podlehla žena na místě zraněním, muže lékaři resuscitovali a přepravili do nemocnice. Uvedl to mluvčí zdravotnické záchranné služby Michael Georgiev. Případ si převzali krajští kriminalisté. Televize CNN Prima News uvedla, že zemřel i zraněný muž.

"Mohu potvrdit, že na místě byly dvě osoby. Žena byla několik desítek minut resuscitovaná, ale resuscitace byla bohužel neúspěšná, utrpěla zranění neslučitelná se životem," uvedl Georgiev. "Druhým pacientem byl muž, který byl také několik desítek minut resuscitován, tato resuscitace byla úspěšná a pacient byl transportován do liberecké nemocnice na traumacentrum," řekl mluvčí záchranky. Podle Primy muž zemřel po převozu do nemocnice.

Událost se stala v Rudolfovské ulici v neděli odpoledne. Policie informovala o zásahu s tím, že nebezpečí osobám v okolí nehrozí. Kriminalisté příčiny a okolnosti střelby na místě vyšetřují.

Zdroj: ČTK
Další zprávy