FOTO Miss USA 2014 se stala poloviční hispánka

Nia Sanchez
Finalistky soutěže v objetí s vítězkou
Nia Sanchez pózuje fotografům poté, co získala korunku krásy.
Miss Nevada se stala novou nejkrásnější dívkou Spojených států.
Vítězka Nia Sanchez porazila Miss Severní Dakotu Audru Mari.
Foto: Reuters
jaz
9. 6. 2014 10:30
V Louisianě se volila nejkrásnější žena Spojených států, korunku získala dívka z Nevady Nia Sanchez.

Baton Rouge – Z neděle na pondělí se v americké Louisianě volila nejkrásnější dívka USA. Z jednapadesáti soutěžících zvítězila 24letá Nia Sanchez, která reprezentovala Nevadu.

Držitelka černého pásu v taekwondu si získala porotu a diváky ve všech disciplínách soutěže, v závěru porazila Audrou Mari ze Severní Dakoty, která se tak stala první vicemiss.

Nia Sanchez se podle svých slov těší na povinnosti americké Miss, mezi které patří mimo jiné účast na světové soutěži krásy Miss Universe.

Podívejte se na fotky ze slavnostního večera.

 

Právě se děje

před 3 minutami

Netanjahu obvinil Írán z výbuchu na izraelské obchodní lodi

 Izraelský premiér Benjamin Netanjahu dnes obvinil Írán z odpovědnosti za páteční výbuch na izraelské obchodní lodi v Ománském zálivu. Vyhnul se ale přímé odpovědi na otázku, zda Izrael chystá nějakou odvetu. Informovala o tom agentura Reuters.

Už v sobotu uvedl izraelský ministr obrany Benny Ganc, že za výbuchem na lodi pravděpodobně stojí Írán. Plavidlo MV Helios Ray pro přepravu vozidel zasáhl výbuch nad hladinou vody, který prorazil otvor v obou stranách kýlu. Nikdo z posádky nebyl zraněn. "Jednalo se nepochybně o íránskou operaci. To je jasné," řekl dnes Netanjahu izraelské rozhlasové stanici Kan.

Na dotaz, zda Izrael bude nějak reagovat, Netanjahu zopakoval svá předchozí prohlášení, že je odhodlaný zabránit Íránu ve vývoji jaderné kapacity a dodal: "Írán je největším nepřítelem Izraele, a my proti němu budeme nadále zasahovat po celé oblasti," uvedla agentura AFP.

Zdroj: ČTK
Další zprávy