Prokletí pěveckých soutěží. Co dnes dělají jejich vítězové?

Prokletí pěveckých soutěží. Co dnes dělají jejich vítězové?
Jako jediná ze všech účastníků  SuperStar vyhrála Českého slavíka a dodnes patří mezi nejúspěšnější tuzemské zpěvačky. Bez jakýchkoliv pochyb je Aneta jediná vítězka, která svou výhru dokázala obhájit i po soutěži.
Vlasta Horváth - Vítěz druhé řady už triumf své předchůdkyně nezopakoval. Vydal sice rovněž tři CD (Místo zázraků, Do peří nefoukej, To máme znát), ale zastínil jej finálový soupeř Petr Bende.
Vlastovou prioritou je jeho rodina, nedávno se mu narodila druhá dcera, takže hudba u něj pochopitelně ustupuje na druhé místo.
Zbyněk Drda - Sláva třetího vítěze SuperStar byla doslova jepičí. Pár měsíců po soutěži vydal průměrné album Pohled do očí, na které už dalším počinem nenavázal (s výjimkou nového singlu Cesta).
Foto: Tomáš Adamec, Aktuálně.cz
Vladimír Stibořík
11. 3. 2014 23:40
X Factor, Hlas, SuperStar. Pamatujete si ještě, kdo tyto soutěže vyhrál v minulosti? Který z vítězů se prosadil a kdo naopak zůstal zapomenut?

Fotogalerie – Minulý týden odstartovaly hned dvě talentové show – Hlas Česko Slovenska a X Factor. Sláva vítězů pěveckých soutěží bývá velmi pomíjivá, zájem fanoušků i médií s koncem soutěže velmi rychle opadá.

Kdo všechno tyto soutěže v minulosti vyhrál a komu se (ne)podařilo prosadit se v českém šoubyznysu?

 

Právě se děje

před 4 minutami

Rusko má čas do čtvrtečních 12:00, aby umožnilo návrat všech 20 vyhoštěných českých diplomatů na velvyslanectví v Moskvě, řekl Kulhánek.

Zdroj: ČTK
před 12 minutami

Po požáru domu na Praze 5 skončila jedna žena v nemocnici. Hasiči několik osob evakuovali

Pětašedesátiletá žena skončila v nemocnici po odpoledním požáru bytu ve druhém patře činžovního domu v Praze 5. Nadýchala se zplodin. Z domu muselo být evakuováno několik lidí. Hasiči požár dostali rychle pod kontrolu. Rozsah škody a příčinu vzniku ohně zjišťují vyšetřovatelé. 

Hořet začalo krátce po 15:00 v Lidické ulici. "Hasiči nasadili na lokalizaci plamenů jeden vodní proud vnitřní částí budovy. Během zásahu zachránili čtyři osoby pomocí vyváděcích masek a jednoho psa. Několik osob se evakuovalo před příjezdem hasičů," uvedl mluvčí pražských hasičů Martin Kavka. Oheň dostali hasiči pod kontrolu za 17 minut, poté ještě kontrolovali skrytá ohniska termokamerou. Museli také rozebrat i část stropního podhledu bytu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy