Prokletí pěveckých soutěží. Co dnes dělají jejich vítězové?

Prokletí pěveckých soutěží. Co dnes dělají jejich vítězové?
Jako jediná ze všech účastníků  SuperStar vyhrála Českého slavíka a dodnes patří mezi nejúspěšnější tuzemské zpěvačky. Bez jakýchkoliv pochyb je Aneta jediná vítězka, která svou výhru dokázala obhájit i po soutěži.
Vlasta Horváth - Vítěz druhé řady už triumf své předchůdkyně nezopakoval. Vydal sice rovněž tři CD (Místo zázraků, Do peří nefoukej, To máme znát), ale zastínil jej finálový soupeř Petr Bende.
Vlastovou prioritou je jeho rodina, nedávno se mu narodila druhá dcera, takže hudba u něj pochopitelně ustupuje na druhé místo.
Zbyněk Drda - Sláva třetího vítěze SuperStar byla doslova jepičí. Pár měsíců po soutěži vydal průměrné album Pohled do očí, na které už dalším počinem nenavázal (s výjimkou nového singlu Cesta).
Foto: Tomáš Adamec, Aktuálně.cz
Vladimír Stibořík
11. 3. 2014 23:40
X Factor, Hlas, SuperStar. Pamatujete si ještě, kdo tyto soutěže vyhrál v minulosti? Který z vítězů se prosadil a kdo naopak zůstal zapomenut?

Fotogalerie – Minulý týden odstartovaly hned dvě talentové show – Hlas Česko Slovenska a X Factor. Sláva vítězů pěveckých soutěží bývá velmi pomíjivá, zájem fanoušků i médií s koncem soutěže velmi rychle opadá.

Kdo všechno tyto soutěže v minulosti vyhrál a komu se (ne)podařilo prosadit se v českém šoubyznysu?

 

Právě se děje

před 30 minutami

Policista, který zabil George Floyda, bude obviněn z vraždy druhého stupně

Generální prokurátor Minnesoty Keith Ellison zvýší obvinění bělošského policisty Dereka Chauvina z vraždy neozbrojeného černocha George Floyda z třetího na druhý stupeň, za což mu hrozí delší vězení. Vznesena budou obvinění také proti třem dalším policistům, kteří byli na místě a kteří po incidentu dostali výpověď. Informoval o tom dnes americký list Star Tribune.

Šestačtyřicetiletý Floyd zemřel poté, co mu Chauvin skoro devět minut 25. května při zatýkání klečel na krku. Nahrávka incidentu obletěla celý svět a v USA spustila vlnu protestů proti rasově motivované policejní brutalitě, které v místech provázelo rabování a vandalismus.

Čtyřiačtyřicetiletý Chauvin dostal minulý týden výpověď a byl obviněn z vraždy třetího stupně a zabití druhého stupně. Nyní ho prokurátor podle tisku chce obvinit z vraždy druhého stupně, za kterou by mohl dostat až 40 let za mřížemi, což je o 15 víc než maximální trest za vraždu třetího stupně.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Sněmovna se zatím nedistancovala od slov Vojtěcha Filipa k legiím

Sněmovna se zatím nedistancovala od výroků svého místopředsedy a šéfa KSČM Vojtěcha Filipa o československých legionářích, jak to požaduje STAN. Debatu dnes poslanci nedokončili. Filip v diskusi opětovně jakékoli pochybení odmítl. Podle něj mohly být jeho výroky zkresleny.

Filip v nedávném rozhovoru pro ruský armádní deník Krasnaja zvezda kritizoval odstranění sochy sovětského maršála Ivana Koněva z Prahy 6, označil je za "zločinné". Pražské komunální politiky nařkl z neofašismu. Současně pochválil ruskou vládu za to, že nenutí místní úřady, aby svolily k budování pomníků československým legionářům, kteří padli v boji s bolševiky.

"Žádný výrok, který by poškodil dobré jméno československých legií, jsem neřekl. Řekl jsem, že v České republice existují lidé, kteří mají různý názor na československé legie," hájil se Filip.

Zdroj: ČTK
Další zprávy