Mimořádná zpráva

Litva (ne)má talent. Vrhač nožů málem zabil svého partnera

jaz
8. 1. 2015 7:45
V litevské talentové soutěži trnuli diváci hrůzou během nepovedeného představení vrhače nožů, který mířil tak špatně, že ublížil svému asistentovi.
Video: YouTube

Vilnius – Litevská verze britské reality show zaujala světová média díky nebezpečnému vystoupení vrhače nožů. Ten málem v přímém přenosu zranil svého asistenta, když se pokoušel zasáhnout meloun nad jeho hlavou.

Mladík, který dělal vrhači partnera, byl po celou dobu představení viditelně nervózní, zvláště když vrhačovy nože míjely cíl nebo se vůbec nezarývaly do dřevěné desky a jen padaly na zem. Při každé ráně tak vyděšený asistent uhýbal, přesto mu to nebylo nic platné. Dvakrát se totiž vrhač strefil a říznul ho do prstů, ve kterých držel velké karty.

Asistent málem přišel o oko

Nejvíce děsivým okamžikem bylo, když se vrhač snažil zasáhnout meloun nad hlavou mladíka, což se mu nepodařilo. První rána se zabodla do desky nad melounem a druhá těsně vedle asistentova pravého oka.

Porota byla z vystoupení vyděšená a moc tomu nepřidal i fakt, že neúspěšný vrhač utíral během hodnocení svou botou krev, která mladíkovi kapala ze zraněných rukou na jeviště.

 

Právě se děje

Další zprávy