Co vidíte jako první? Optická iluze prý prozradí skrytou složku osobnosti

Video Video
8. 4. 2023 7:30
Následující optická iluze má odhalit skryté složky osobnosti. Na obrázku se nachází žena s rukama za krkem, ale i temná lebka. Podle toho, co vidíte jako první, zjistíte, zda patříte mezi vůdčí typy lidí.
Vidíte shrbenou ženu, nebo temnou lebku? | Video: Aktuálně.cz/Tom Fritzson

Pokud jste nejprve spatřili shrbenou ženu s kudrnatými vlasy a předkloněnou hlavou, patříte mezi defenzivní osobnosti, uvádí časopis Mind Journal. Podle něj se vyznačujete ostražitým chováním a pravděpodobně se nyní cítíte zaseknutí ve starých kolejích a emocionálně vyčerpaní. Měli byste tak udělat krok vpřed a učinit rozhodnutí, která výrazně ovlivní váš život.

"Je důležité nenechat svou mysl ovládnout strachem z neznámého - proto přijímejte nové výzvy a tlačte na pilu," stojí v časopise. "Protože to, že jste nejprve spatřili ženu, také naznačuje, že máte hvězdnou představivost a schopnost řešit problémy," povzbuzuje autor. 

Ti, kteří naopak na temném obrázku od amerického umělce Toma Fritzsona spatřili velkou lebku, patří obvykle mezi silné vůdce, kteří musí zvládnout spousty překážek. Navzdory neúspěchům jste schopni překonat těžké chvíle a vzít na sebe vše, co vám přijde do cesty. Jste typičtí tím, že se i v náročných situacích projevujete pozitivně.

"I když možná nyní procházíte těžkým obdobím, váš silný vůdčí smysl vám pomůže jím projít," uvádí časopis. Podle něj by ale takoví lidé měli být k sobě laskavější a změnit ty návyky, které je vyčerpávají.

Naleznete v optické iluzi klíče za méně než 36 vteřin? Pak jste prý rekordmanem

Naleznete v optické iluzi klíče za méně než 36 vteřin? Pak jste prý rekordmanem | Video: Aktuálně.cz/iCompario
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy